Asus M50Vm serisi notebooklar ( M50Vm253BD )

Konu, 'Asus Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. kartal808

kartal808 Yeni Üye

hayırlı olsun arkadaşım.ürün Mobile Intel® PM45 Express Chipset e mi sahip.ayrıntılı olarak özelliklerini yazarsan sevinirim.

2. sergio___44

sergio___44 Yeni Üye

evet dostum Mobile Intel® PM45 Express Chipset var diğer özelliklerini buradan bakabilirsin ileti38316.html#p38316 [bravo] [bravo]

3. mekmaster

mekmaster Yeni Üye

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hayırlı olsun :)
    Süper hızlı gönderiye koymuşlar.

5. hakanpaşa

hakanpaşa Yeni Üye

saat 11 itibari ile mecidiyeköy eksen bilgisayardan 2 adet sipariş verdiğim M50VM notebooklarımı teslim aldım..
    kurulumu yapıp verdiler..
    akşam inceleme fırsatım olacak..ama kurulumdan önce kontrolunu yaptığımda gayet güzel gözüküyordu..
    ürün satışta alacaklara hayırlı olsun..iyi günlerde kullanalım..
    saygılar,sevgiler..

6. nanotech24

nanotech24 Yeni Üye

herkese hayırlı olsun diyelim..güle güle kullanın. asus kalitesini yaşayın...

7. hakanpaşa

hakanpaşa Yeni Üye

makinayı akşam 2 saat kadar kullandım..ağırlıklı olarak HDMI çıkışı ile HD görüntü üzerine vakit ayırdım..
    ama genel bir değerlendirme yaparsam..notebook olarak çok iyi bir kasa , işçilik kalitesini çok beğendim..hiç ses çıkartmıyor..çalışıyormu diye kulağınızı dayamanız gerekli..asus gerçekten çok stabil bir makina yapmış..bir sorunu görmedim..seri ve sorunsuzca çalışıyor..
    sayın saka bey..
    hdmı görüntüsünü 10 mtlik profigold kablo ile pioneer plazmaya aktardım..bu marka bildiğiniz gibi mediabox kutusu ile bağlantıları panelin dışında toplamakta..çoklu ekran ile görüntüde sorun yaşamadan aktarma yaptım..fakat ses konusunda netice alamadım..acaba siz yada konu ile alakalı bilgi arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz..HDMI üzerinden ses alabilmem için nerden nasıl bir ayar yapılmalı..
    saygılar sevgiler..

8. moorchild

moorchild Yeni Üye

Arkadaşlar laptop sonunda elime geçti. Alan diğer arkadaşlara da hayırlı olsun.

Merak edilen sorularınız varsa yanıtlayabilirim...

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

malesf kendi notebooğumda hdmi olmadığı için bu bağlantıyı test etme şansım olmadı.
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

10. faytih

faytih Yeni Üye

selam arkadaşlar bende ürünü alalı 3 gün oluyor ürün süper fakat bir sorunum var ışık sensörü var üründe ortamın ışığına göre ekran görüntüsünü ayarlıyo fakat karanlık ortamda ekranda kararı yo buda benim çok kafama takıldı ekranın karanlıkta parlak olması lazımken ekran kararıyo buda masaüstünü görmeyi zorlaştırıyo ışık sensörünü nasıl devredışı bırakabiliriz bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

11. moorchild

moorchild Yeni Üye

Aynı sorunu ilk kullandığımda bende yaşamıştım. FN+A tuşlarını kullanarak sensörü devre dışı bırakabilirsin.

12. tanermoon

tanermoon Yeni Üye

9600 gs de turbocache var mı ne kadar.
    cevaplarsanız çok memnun olurum.
    1gb a ne kadar ekleyebiliyor ram den?

13. ufuk1710

ufuk1710 Yeni Üye

alanlar nerden aldığını bildirirse biz de bu aileye katılabiliriz :)

14. ddart

ddart Yeni Üye

Selam
    Bende bugün ( 17 Eylül) alabildim. Sanalmarketim.com dan takip ediyordum. Telefon ettim ürün stoklara girdi dediler. İkisi aynı işletme oldugu için Ankara da Eternal Bilgisayar dan alabilirsiniz dediler. Gidip aldım. Ancak ürün sınırlı sayıda ithal edilmiş. Muhtemelen bitmiş olabilir..

15. tanermoon

tanermoon Yeni Üye

hızlıal dan istedim bakalım ne zaman gelecek

16. arshill

arshill Yeni Üye

Arkadaşlar ben de bu üründen almayı düşünüyorum.(M50Vm253BD)
    Yanlız kafamı kurcalayan bi nokta var.
    Daha önceki msj larda kısaca geçmiş ama tekrar sormak istedim.

Bu ürünün chipseti değişebiliyomu ?
    Çoğu sitede 965PM olarak yazıyor.
    Ama aslında PM45 olması gerekiyor.

Chipsetlerin üründen ürüne deişme ihtimali nedir ?
    Yoksa 965PM lerin yanlış yazıldığını mı kabul edicez.

Yardımı olursanız çok sevinirim.

Bide şuan en ucuz nerden alabilirim.

17. moorchild

moorchild Yeni Üye

Bu bilgisayarın chipseti PM45 dir. Kafana takılmasın ...

18. Cnlp

Cnlp Yeni Üye

Merhaba...
    Merak ettiğim birkaç sorum var yanıtlarsanız çok sevinirim.M50Vm'yi alan müdavimler memnunlar mı acaba bilgisayarlarından?Ayrıca bilgisayarın performansı beklediğiniz gibi çıktı mı?Ekran kartı paylaşımlı mı?Nadir oyun oynayan birisiyim ama o kadar para vereceğiz merak ediyorum iyi bir sistem isteyen oyunlarda sorun yaşadılar mı?
    Yeni üyeyim sorularımı mazur görürsünüz umarım :)

19. moorchild

moorchild Yeni Üye

merhabalar

Notebook da şu ana kadar hiç bir sorun görmedim. Gayet sorunsuz ve sessiz bi şekilde çalışıyor.

Ben nfs prostreet ve call of duty 4 oyunlarını grafikleri max a çekerek oynadım. Hiç bir sorun görmedim. Takılmadan akıcı bir şekilde oyun oynayabiliyorsunuz.

20. Cnlp

Cnlp Yeni Üye

Ben çok fazla oyun oynamam ama COD'u çok severim şuan toshiba kullanıyorum ekran kartı düşüklüğü nedeniyle oyunu çalıştıramamıştım içimde ukte kaldı :).İlgilendiğiniz için teşekkürler...

Sayfayı Paylaş