Asus M50 de parmak izi nasıl devre dışı bırakılır.

Konu, 'Asus Notebook' kısmında qwertyu77 tarafından paylaşıldı.

1. qwertyu77

qwertyu77 Yeni Üye

Arkadaşlar açılışta parmak izi okuyucu, normal şifre giriş ekranı ve yüz tanıma fonksiyonu ile giriş yapma imkanı var. Ben sadece yüz tanıma fonksiyonunun aktif olmasını diğerlerinin gözükmemesini istiyorum. En azından parmak izi okuyucuyu iptal etmek isityorum. Bunun için ne yapmalıyım?

2. qwertyu77

qwertyu77 Yeni Üye

Sorumu cevaplayabilecek bir arkadaş yok mu?

3. one_of_us

one_of_us Yeni Üye

merhaba arkadasım.kımse çözum sunmamıs sanırım sana.asus da başlatta ASUS SECURİTY CENTER adı altında my identity sekmesi war.burdan bıraz ıngılızcen warsa cogu yar degıstırılebılıyor.denemedım ama ordan yapılabılır.
    (vısta da tabı bu işletim sistemini yazmamışsın ama )
    olmadı yıne yuz tanıma sıstemı smart logon da bununla ılgılı ayar bulabılırsın.smart logonun cıkması ıcın smart logonu actıgında sol alttakı kutucugun ısaretlı olması yeterlı.enable bilmem ne flan dıye gdıyor.parmak kısmını kaldırmak ıcın da resımden gordugun kutucugu kaldırman yeterı dıye dusunuyorum.olmazsa tekrar yaz br ck yerde baska ayarları da war cunku.ama ben sadece yuz tanımayı kullanmanı tavsıye etmem.her zaman tanımıyor cunku.bır de acılısta guvenlık ıstyorsan wındows admın olarak senden gırıs yapabılecegın bır pencere koyacaktır onu kaldırabılecegını pek sanmıyorum.sonra bılgısayarın acılmaz:D[​IMG]

Sayfayı Paylaş