Asus K52JC-EX392V fn tusu sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında volkanus tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. volkanus

volkanus Yeni Üye

merhaba sayın saka, merhaba arkadaslar,

oncelikle nereye yazıcagımı bilemedigim icin konu acmak aklıma geldi yanlıs yaptıysam kusra bakmayın
    sorunum sudur fn tusum kismi olarak calısmıyor ses acıp kapanmıyor sadece goruntu parlaklıgı arttırma ve azaltma tusları calısıyor laptopta bakmadıgım yer kalmadı ama sorunu bulamadım yarım saat oncesinde calısıyordu fakat simdi calısmıyor. pc yi nete bagladım intel grafik kartı guncellemesi windows guncellemesi yaptı andan oncede guncellestirmeler yaptı aslında ama son ikisinden sonra bunu farkettim sonra boyle oldu. pc yi yeni aldım game park bolumu vardı orayı sildim sadece kullanmadıgım icin yardım ederseniz gercekten cok sevinirim saka. ornegin fn+f5 e bastıgımda ekranda seffaf bi goruntu geliyor arttırdınız yada azalttınız die hicbiri artık olmuyor

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başlangıçta çalışan bazı programları kapatmış olabilir misiniz?

Başlat, arama kutusuna msconfig yazıp enter, başlangıça girip işaretli olmayan programları işaretleyin.
    Notebooku tekrar başlatıp deneyin.

3. volkanus

volkanus Yeni Üye

saka bey vala yaptım onlarıda en sonunda pcciye gitmekte buldum careyi ve yetkili kişide guncellestirmelerden olabiilr dedi. ki windows un bi guncellestirmesini yukledikten sonra durum boyle oluyordu. busefer evde kendim sistem geri yukleme yaptım ancak system volume information klasorunde gereksiz bir 5gb lık dosya olustu silmeyi denedim klasor secenekleri falan ayarları yapıpta yetki aldım ama silinmedi xp de oluyormus o olay. en sonunda careyi recover yapmakta buldum guncellestirmeleride kapattım. ilginiz icin tesekkur ederim saka bey

4. volkanus

volkanus Yeni Üye

bi soru daha sormak istiyorum vin7 ler icin free ghost programları varmı acaba. orn ghost11 gbi bunlar vista ve xp de calısıyormus.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş