asus g550jk kamera sorunu lütfen yardım..

Konu, 'Asus Notebook' kısmında serdengecdi48 tarafından paylaşıldı.

1. serdengecdi48

serdengecdi48 Yeni Üye

4 gün önce g550jk win 8.1 notebook aldım, önceki asus notebook ta yüklü olan (Vista) asus lifeframe3 programını yeni aldığım notebook a kurdum faka bir süre sonra görüntü kayboldu kamera çalışmaz oldu yanındaki ışık yanıyor ama kamera çalışmıyor,noteebokk u fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama sonuç aynı program açıyor ama kamera görüntü vermiyor, sağdaki simgelerden fotoğraf makinesi olana tıkladım dosya formatı bulunmayan dosya .mp4 gibi yazıçıkıyor..asus life frame kurunca ayarlarıyla oynamıştım..ama fabrika ayarlarına aldığım halde kamera çalışmıyor lütfen yardım edinn...asus sitesinden driverı yükledim yine program açılmasına rağmen ve ışık yanmasına rağmen görüntü yokk

2. myli

myli Yeni Üye

http://www.testwebcam.com/

Bu siteden çıkan ekrana izin ver deyin. Webcam çalışıyor ise yazılımsal çalışmıyor ise donanımsal sıkıntı olabilir

3. serdengecdi48

serdengecdi48 Yeni Üye

arkadaşım ilgi gösterip cevap yazdığın için teşekkür ederim artık 1 haftalık notebook u servise gönderdik webcam i değiştirmişler asus servisi ben notebook u değiştirin ürün değişimi istiyorm dedim , fatra fotkopisi garanti belgesi ve notebook u da orijinal paketinde herşey içinde gönderdim..grnati belgesinde satış yapan işyerinin ıslak kaşaesi olmadığndan tamir edip yolladılar, firmadan ıslak imzalı kaşeli garnti belgesini temin ettim değiştirin diye bir daha servise yollayacağım sizce göndereyim mi? 1 hafta kullandım notebooku kargolarda 2 defe istanbula gitmiş olacak bide değişim raporu hazırlamazlarsa tekrar geri gelecek...teşekkür ederim

4. myli

myli Yeni Üye

Eğer değişim için göndermiş iseniz ve onlar onarıp verdi ise tekrar gönderiniz. Sonuçta ürünü yeni almışsınız. Eğer kabul etmezler ise tüketici hakem heyetine başvuru yapınız.

5. serdengecdi48

serdengecdi48 Yeni Üye

evet ürün değişimi için göndermiştim servise , onlar garanti belgesi imzalı değil ürün değişimi olmaz bu eksik olunca deyip webcam değiştirip bana gönderdiler..bende satın aldığım pcdepodan imzalı garanti belgesi istedim kargoda bugün gelecek onuda ekleyip tekrar değişim için göndereceğim bakalım ne olacak..inşallah ürün değişimi yaparlar , 1 hafta bile kullanmadığım notebooktan soğudm..

Sayfayı Paylaş