ASUS G50 VT X1 BLUETOOTH SORUNU

Konu, 'Asus Notebook' kısmında skane tarafından paylaşıldı.

1. skane

skane Yeni Üye

SAKA KARDEŞ KONUYU BU SİTEYE AÇMA GEREĞİ DUYDUM.AMERİKADAN GETİRTTİĞİM ASUS G50VT X1 MARK LAPTOMUNUN BLUETOOTH DRİVERİNİ BİR TÜLÜ YÜKLEYEMEDİM.YÜKLEMEYE ÇALIŞTIĞIMDA (NO BLUETOOTH DEVİCE VAS DETECTED.PLEASE MAKE SURE THAT YOUR BLUETOOTH DEVİCE İS PLUGGED İN PROPERLY İN ORDER TO CONTINUE İNSTALLATİON) YAZISI ÇIKIYOR VE KUR KAPANIYOR .ÜZERNDEKİ SİSTEM 64 BİT VİSTAYDI.SP1TÜRKÇE PAKETİNİ KURMAK İSTEDİM FAKAT OLMADI.ÜZERİNDEKİ SİSTEMDE BLETOOTH YÜKLÜ İDİ AMA DRİVERLERİN YEDEĞİNİ ALDIĞIMDA NE HİKMETSE ÇIKMADI.BENDE FORMAT ÇEKİP TEKRAR 64 BİT VİSTA KURDUM.BÜTÜN DRİVERLERİ YÜKLÜ AMA AYGIT YÖNTİCİSİNDE EKSİK DRİVER GÖSTERMİYOR.BLUETOOTH DİVERİNİ NASIL YÜKLEYEBİLİRİM.YARDIMCI OLURSAN ÇOK MİNNETTAR KALICAM.SP1 PAKETİ KURULU DEĞİL.ÖZELLİKLERDE SÖYLE BİR ŞEY YAZIYOR.Kablosuz: Atheros AW928X 802.11n + Bluetooth 2.0 Ykarda parantez içindeki hatada ise (bluetooth cihazı bulunumadı.lütfen yükleme için bluetooth cihaznın takılı olduğunu emi olunuz yazıyor.)

Ekli Dosyalar:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Lütfen tamamı büyük harflerle yazmayınız.
    site-kurallari.php

3. skane

skane Yeni Üye

öncelikle mesajıma karşıklı verdiğin teşekkür ederim.site kurallarında büyük yazmanın yasak olduğunu bilmiyordum, uyardığın için teşekkür ederim.bluetooth sorunuma çare bulabilirmiyiz, bi yardımcı olsan.

Sayfayı Paylaş