Asus F8SN Parmak İzi Yardım.

Konu, 'Asus Notebook' kısmında ümitözer tarafından paylaşıldı.

1. ümitözer

ümitözer Yeni Üye

Sayın asus yetkilileri.Ben bir Asus F8SN-4PO3OC kullanıcısıyım.Parmak izi özelliğini bilgisayarımın açılabilmesi için geçerli tek kaynakl olarak gösterdim.Bugün bilgisayarımı sabahtan açtım sorun yoktu tammen kapayıp yeniden açtığımda To start using fingerpoint sensor: -Log on using anther method -Register your fingerpoints ve ardında bu seçiliyordu: Clik here to log on using another method yazıları bir baloncukta karşıma çıktı.buraya tıkla yazılan yeri tıkladım fakat karşıma, Your multifactor authentication settings require you to present credentials that we are not registereted for your account. Please contact your system administrator. altında tamam ve üstünde kapatma seçeneği vermiş fakat bunları seçince hiçbir değişiklik olmuyor. Sonra bilgisayarımı güvenli modda açıp bir parola oluşturmak suretiyle bilgisayarımı paraloyla açabildim. Bugün küçük yeğenim gelmişti o dokunmuş ben bilgisayar başında değilken ayarları değiştirmiş olabilir. Tekrar eski haline getirmem için ne yapmalıyım?Çok acil lazım.Şimdiden teşekkür ederim.

yetkililere gönderdiğim iletinin bir kopyası size de bunu danışmak istiyorum.canımı çok sıktı bu durum.şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş