ASUS F80S200DV

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kskli tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kskli

kskli Yeni Üye

Mrb arkadaşlar notebook almayı düşünüyorum. Teknosada uygun fiyata 14' F80S200DV modeli var ve fiyatı da uygun 1312 ytl.
    İşlemci : Intel® Core 2 Duo T5750
    İşlemci Hızı : 2GHz, 2MB L2, 667MHz FSB
    Bellek : 3 GB
    Sabit Disk : 250 GB
    Bluetooth Portu : Var
    Ekran Belleği : 256 MB
    Ekran Boyutu : 14,1"
    Ekran Çözünürlüğü : 1280 x 800
    Ethernet : Gigabit
    Garanti Süresi : 2 Yıl
    Hoparlör : Var
    Bellek Tipi : DDR2
    Model : F80S200DV
    Ekran Özelliği : WXGA parlak
    Grafik Tipi : ATI Radeon HD 3470
    İşlemci Tipi : Çift Çekirdek
    Klavye/mouse : Var
    Optik Sürücüler : DVD-RW
    Menşei : İthal
    Touchpad Mouse : Var
    Ses Kartı : Var
    Wireless : Var
    Kart Okuyucu : Var

http://www.asus.com/products.aspx?mo...26&l3=723&l4=0
    yalnız urunun yukarıdaki linkinde yani web sitesinde ram probleminden bahsetmiş. teknosada 3 gb ram var uzerinde bir ark ımdan 1 gb ram i alıyolar parasını veriyolar cunku 3 gb ram ile calıstıgında takılıyor diye işittim. siz böyle bir sorun karsısında napardınız?

2. ahmetcal

ahmetcal Yeni Üye

Ben daha dün bir asus f80s200dv aldım teknosadan. Dediğiniz fiyata. Bahsettiğiniz 3GB Ram ile düzgün çalışmama sorununu hiç duymadım...Bilgisayardan 1GB Ramide çıkarmadılar. Şu an 3GB ram ile kullanıyorum...Henüz bir sorun çıkarmadı...Ve performansından baya memnunum...Sadece Vistayla aramda anlaşmazlık var en kısa zamanda xpye dönecem...:)))

3. kskli

kskli Yeni Üye

evet ben aldım laptop u. fakat daha ilk saatlerinde 3 kere takıldı. dediğim gibi bios tan kaynaklanan ram problemi var. ürünü değiştirsemmi yenisiyle yada başka ürün mü alsam onu düşünüyorum. onun dısında makişna bana hızlı geldi ama sorunlu bir seri oldugundan yabancı sitelerde de bahsediliyor o yuzden nafile....?????????????

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş