ASUS F80Q serisi ve Windows7 64 bit kısayol driverı yardım

Konu, 'Asus Notebook' kısmında skid_row tarafından paylaşıldı.

1. skid_row

skid_row Yeni Üye

[imdat] Meraba arkadaşlar, Asus F80Q notebookuma windows7 64 bit yükledim herkese tavsiye ederim stabil çalışıyor, oldukça da akıcı ve hızlı sadece tek bir sorun ile karşılaştım onu da halledemiyorum kısayol tuşları için geçerli vista driverlarını yükledim fakat başaramadım:) kısa yollar çalışmıyor fakat eminim ki birşeyleri yanlış yaptım. 64 bit vista için geçerli olan driverlar eminim ki 7 için de çalışacaktır bana yardımcı olacak birisi olursa sevinirim. 64 bitlik işletim sistemi kullanmamın sebebi ise notebookuma 2 gb daha ram takviyesi yapıp 4 Gb dual ram kullanmak istemem, bu konuda benim için en büyük baskı nedeni ekran kartının onboard olmasıdır.Şu an oldukça da başarılı bir performans yakaladım diyebilirim çünki çok uygun fiyata almıştım bilgisayarımı dolayısı ile olabilecek en iyi seviyeye taşımak istiyorum. Nese çok uzattım afedersiniz okuyup da yardımcı olan yada olmayan herkese teşekkürler. [imdat]

2. skid_row

skid_row Yeni Üye

Saka Teşekkürler çok hızlı bir cevap oldu tekrardan teşekkürler ben farklı bir kaç yerden driverları yükledim akşam ama olmadı :( nese yine sizin verdiğtk iniz driverlar ile de deniyorum bu arada linklerden bir tanesi bozuk atk driver 100ün lünki ölmüş bilginize

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bende link sağlam görünüyor. tam olarak hangisinde sorun?

Sayfayı Paylaş