Asus f3te açılışta ekranda renkli görünüm

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mpeg tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mpeg

mpeg Yeni Üye

Yaklaşık 4 ay önce aldığım notebokta son zamanlarda açılış esnasında ekranda kare kare renklenme oluyor.Acaba ekran kartında bir bozukluktan mı kaynaklanıyor.Bu olay özellikle hazırda bekletip açtığımda oluyor.Bu bir arızamıdır?Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum. Saygılar....

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Notebook'un tam model adı nedir?
    İşletim sisteminiz nedir?
    bu sorun ne zamandır var? Ne gibi bir değişiklik yaptıktan sonra oldu?

Arkadaşlar soruyu düzgün ve detaylı sormazsanız nasıl cevap verebiliriz ki?
    Lütfen kendinizi karşıdakinin yerine koyun ve onun anlayabileceği şekilde soru sorun.

3. mpeg

mpeg Yeni Üye

modelim asus f3we, işletim sistemim vista premium, sp1 i yükledim ve bu sorunu ondan sonra farkettim.olayı görüntüleyebilsem bu mümkün değil.Ancak hadise şu.Açılış daha çabuk olsun diye bilgisayarımı hazırda beklet moduyla kapatıyorum.Açtığımda tam parola yazma görüntüsüne geçiş esnasında ekranda kare kare renkli bir görünüm kısa süre oluşuyor.Bu ileride bir sorun teşkil eder mi?Merak ettiğim bu.Teşekkürler.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o zaman öncelikle bu model için açılmış olan konudan devam etmeniz gerekiyordu.
    asus-f4/asus-f3we-ye-asus-f3e-hakkinda-hersey-buraya-t111.html

Eğer sorun çözülemiyorsa c diskindeki bilgileri d diskine kopyalayın. Bilgisayarı kapatın. Tekrar açarken f9 a basın ve recovery menüsü ile sadece c diskini recovery yapın. Bilgisayarınız ilk günkü haline dönecektir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş