ASUS F3SV WİRELESS ÇALIŞMIYOR Klavyeyi Kırdım Şimdiden

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mussti19 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mussti19

mussti19 Yeni Üye

Ya arkadaşlar aranızda bieln varsa lütfen bir yarım etsin. Pc yi bir arkadaştan aldım Vista vardı Xp ye çevirdim. En son bios güncellemesini yaptım. Buraya kadar herşey normal ancak Wireless bir türlü tanınamıyor sanki. Üst katta wireless var şifresini bildigim halde girecegim ama görmüyorki. Başka bir laptop görüyordu ancak bu tanınmıyor herhalde Wireless çalışmıyor. Driverleri ASUS un sitesinden çektim. ( Hatta bir ara baktıgımda Xp destegi yoktu hep Vista idi driverler gece bir daha baktım xp driverleri var ) KAblo ile baglanıyor nette ama.

Şimdi ne yapmam gerekiyor benim sorunum aşagıdaki şekilde resmettim. Sag alltan ag simgesine tıklayıp kullanılabilir agları görüntüle deyince resimdeki şey çıkıyor. Elimde Hiçbirşey yüklenmemiş Xp nin ghostu vardır. Yani Temiz xp ghost at baştan yapalım derseniz. Birde Aygıt yöneticisinin resmini çektim. forumda böyle bir konu var ama orada herkes bişi söylemiş hemen hemen uyguladım. Özellikle Saka Adlı arkadasın açtıgı ilk konuyu ama sonuç alamdım. Bana adım adım tarif edecek biri varsa sevinirm

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

intel proset wireless programını kurmuşsunuz. Bu yüzdende windows ağları aramıyor. Başlatdan programlara girin ve intel proset wireless programını açın. O şekilde bağlanmayı deneyin.

Eğer windows ile bağlanmak istiyorsanız intel proset wireless programını açın, üstten gelişmiş ve wi-fi yönetimi için windowsu kullanı seçin.

Bu arada sanırım kart okuyucu sürücüsünü kurmamışsınız.
    Size tavsiyem şu konudan devam edin. ve sürücüleri oradaki sıra ile kurun.
    asus-notebook-f4/asus-f3sv-serisi-notebooklar-f3sv200dr-f3sv220dr-f3sv240dr-t33.html

Başka sorunu olursa lütfen ana konudan yazın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş