Asus F3SV recovery(kurtarma) sorunu?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında EvrenSfenX tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EvrenSfenX

EvrenSfenX Yeni Üye

arkadaşlarım.bana verilen recovery cd sini taktım.bilgisayarı yeniden başlattım.mavi masaüstü şekli olan recovery sayfasına geldi normalde sizinde bildiğiniz gibi üç tane recovery seçeneği çıkıyor ve seçeneği işaretleyince vista kendini recovery edip yüzde 1-2-3 devam edip yüklüyordu.sorunum o ekran açıldığında karşıma üç seneçekte çıkmıyor.mavi masa üstü ekranı kalıyor ve yarım saat bekledim yinede seçenekler çıkmıyor.mausyi hareket ettirebiliyorum.daha önce bu işlemi yaptım ve sorunsuz oldu ama bu sefer seçenekler çıkmadığından dolayı sisteme recovery atamıyorum.ne yapmam gerek.işin kötüsü artık bilgisayar her açıldığında recovery sayfasına yöneliyor vistayı açmıyor masa üstünede gidemiyorum.masa üstüne gidiş yolunu veya bu bilgisayara recovery başka yoldan nasıl çekebilirim? bootan açılışı cd rom yaptım hard disk yaptım hiç birşekilde işe yaramadı.güvenlik kipinden açıncada masa üstüne gitmior.o seçeneklerde windowsu normal şekilde açın seçeneğinide tıklayınca tekrardan recovery bölümüne gidiyor ve biraz önce anlattığım nedenlerden dolayı recovery edilmiyor.içindeki bilgilerin hiç bir önemi yok bilgisayarda masaüstünü sorunsuz göreyim başka hiç birşey istemiyorum formatlanmış formatlanmamış fark etmez şimdiden tşkler..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş