ASUS F3SV Özellikleri hakkında

Konu, 'Asus Notebook' kısmında moorchild tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. moorchild

moorchild Yeni Üye

Öncelikle herkese iyi günler...

Araştırmalarım sonucunda ASUS F3SV nin 2.4 Ghz olan modelini almaya karar verdim.

Ama aklıma takılan bazı soru işaretleri var.

1. Pil ömrü ne kadar gidiyor?

2. Youtube da izledigim kadarıyla, Kullanıcı Yeni aldığı F3sv yi kutusundan çıkarıyor ve kutunun içerisinden karasal yayınları izleyebileceğimiz harici bir tv kartı çıkıyor. Asus'un GLOBAL sitesine de baktığımda ürünün özelliklerinde bu TV kartı özelliği mevcut. Ama Türkiye deki hiçbir sitede bundan bahsedilmemiş. Acaba Türkiye deki F3Sv modellerinde TV kartı da notebook un kutusundan çıkıyor mu?
    Youtube Video : http://www.youtube.com/watch?v=JSYm65yBtbA

3. Türkiye deki bütün sitelerde ekran çözünürlüğü 1280x800 olarak verilmiş. Ama yurtdışındaki bazı test sitelerine baktığımda ekran özelliğinin 15.4" WSXGA+ 1680 x 1050 olduğunu gördüm. Acaba Türkiye de satılan modellerde de
    bu ekran kalitesi var mı? Yada çözünürlük 1280x800 ün üzerine çıkabiliyor mu?
    Test Sitesi : http://icrontic.com/articles/asus_f3svb1_laptop_review

Bunun yanında F3SA modeline de bi baktım. Sadece ekran kartı değişik. Sizce fazladan verilecek bir 200YTL bu ekran kartına değer mi?

Yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle F3SV 2.4Ghz modeline sahip olan arkadaşlar ilgilenirlerse bana daha çok yardım etmiş olacaklar.

Şimdiden bu mesajı okuyan herkese teşekkür ederim.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

ekran kartı 8600gs den daha iiyi.Bir de harddisk 250 gb f3sa da.Yurtdışındaki modeller daha iyi özellikler taşıyabiliyor burdakilere göre(model adı aynı olsa bile)

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Değişik yerlerde yapılan yorumlara göre pil ömrü ortalama 90 dakika gidiyor.
    2. Türkiye ye gelen ürünlerde tv kartı yok. bunun bence iki sebebi var. birincisi tv vergilerinden dolayı fiyat gereğinden fazla artar. ikincisi ise henüz ülkemizde dijital karasal yayın test aşamasında olduğundan çok anlamlı değil.

3. Türkiye ye bildiğim kadarı ile tek ekran çeşidi geliyor oda 1280 e 800.

4. eğer bilgisayarı alma amacınız yüksek grafik uygulamalar gerekiyorsa f3sa alınabilir. Yoksa kullanmayacağınız birşey için fazla ödemeye gerek yok.

Son olarak konuyu kapatıyorum. f3sv ile ilgili bir konumuz var. dağınıklık olmaması için oradan devam edebilirsiniz.

asus-f4/asus-f3sv-ozellik-resim-ve-xp-kurulumu-t33.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş