Asus F3Sseries Kullanıcısıyım,sedoparking isimli site hk.

Konu, 'Acer Notebook' kısmında mastadon tarafından paylaşıldı.

1. mastadon

mastadon Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,cihazım asus olduğu için konuyu buraya açayım dedim umarım yanlış değildir.Sorunumu şu şekilde izah edeyim;
    geçenlerde laptopu açtım ve birçok girdiğim site sedoparking.com isimli siteye yönlendiriliyor.Kendimce web site tasarımı ile uğraşıyorum.Aslında konu burada başlıyor,wordpr isimli scpriti kullanıyorum.3 gün önce bilgisayarı açtım ve phpmyadmin,mysql database elden gitmiş.Hosting yahoo,yahoo ile görüşerek eski mysql database yi ve phpmyadmini tamamen sildirerek yenilerini kurdurdum.sedoparking.com sitesi hakkında bazı araştırmalar yaptım ve bu site adı altında türeyen bir virüs varmış,bu virüsü silebilmek için birçok program kullandım.Bu programlar ise;Kaspersky,HijackThis,SmitfraudFix,spywareguard,SUPERAntiSpywarePro,SpywareDoctor,spybotsd162, ama hiçbirisi bu virüsü temizlemeye yetmedi.Bende c sürücüsünde Vista,d sürücüsünde ki Xp yi tamamen sildim ve Asus un orjinal dvd si olan recovery DVD ile sadece vistayı kurdum,ama birkaç siteye giriş yaptım ve baktım ki bu nalet olası sedoparking.com olayı yine var,ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Önerileriniz ne olabilir?Yardım ve açıklamalarınızı bekliyorum,teşekkürler...

2. mastadon

mastadon Yeni Üye

Arkadaşlar pardon ben konuyu asusa açmak istemiştim,sanırım yanlış yere açılmış.Lütfen buradaki konuyu silermisiniz.Ben asus a yeni konu açıyorum,kusura bakmayın lütfen.Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş