Asus F3SR XP AutoDriver (Bütün Sürücüler)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında namikmalkoc tarafından paylaşıldı.

1. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

F3SR Modelinin bütün driverlarını otomatik olarak kurar. 13 Mart 2008 Tarihinde güncel olarak hazırlanmıştır. Herkesin sorun yaşadığı veya yükleyemediği PCI Device yüklemeye dahildir.

http://rapidshare.com/files/99217046/As ... rivers.exe

Şifre istemez...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Paylaşım için teşekkürler. Birkaç arkadaş deneyip yorum yazarsa f3sr ile ilgili ana konunun en başına sizin isminizle ekleriz.

3. bloodkan

bloodkan Yeni Üye

[alkis] çookk teşekkürler valla deendim vista yüklü gelmişti yok kablosuz yok ses derken internette dlaştım en sonunda bu driveri buldum ve özellikle auto olması çok güzel eline sağlık [alkis]

4. hkemalius

hkemalius Yeni Üye

Bu çalışmayı f3f tarzı modeller içinde uygulayabilicek arkadas varmı? :?: :?: :?:

5. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

O model henüz geçemedi elime. Geçer geçmez yapabilirim, fakat zaman vermek zor tabiki :)

6. volkan1988

volkan1988 Yeni Üye

Hocam bi sorum olcaktı size laptopu xp çevirdim ve daha sonra ramimi 3 gbyt çıkardım laptopta bi sorun oluştu ve xp ekran kartını tanımıyor sitede ne kadar dirver varsa indirip yükledim ama hepsinde hardware hatası sürücü ayrıntılarına baktım boş hafızanız yok yazıyor bana bir yardım edermisin lütfen hepinize teşekürler ederim

7. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Eğer seninkinin modeli F3SR ise driver çözümün kesinlikle bu. Fakat senin söylediğin hata bana taktığın ramle ilgili gibi geliyor. Bu tip hatalar genelde ram arızalı olduğunda gelir. Görmedende kesin birşey söyleyemem tabi ama taktığın yeni ram i sökerek yeniden denemeni öneririm. Ram ler %100 sağlamsada bir uyuşmazık söz konusudur. Ramlarin megahertz leri uyumsuz olabilir. Örneğin 667 ile 533 megahertzi bir arada kullanıyorsan bunun işin bios un da extra bir ayar olabilir. Umarım yardımcı olmuştur. Haa bir ayrıntı daha; masaüstü pclerde ram sınırlaması vardır. Bu sınırlama dizüstülerde nereye kadar bilemiyorum. Örneğin şu an yeni çıkan anakartlar genelde maksimum 8 GB 'a kadar çıkarılabiliyor. Bu sınır dizüstünde ki çok yeni olmayan bir diz üstünde daha az olmalı diye düşünüyorum.

8. klaivert

klaivert Yeni Üye

allah razı olsun senden kardeş ya..buyuk sevaba girdin..toplu bir şekilde olması cok guzel

9. berkalp06

berkalp06 Yeni Üye

kardeşim bu verdiklerin xp driverlearı mı yani bende asus f3sr 200dr var ben ona xp kursam üstünede bu driverlearı yüklesem wilees bluetoot ve benzeri şeyler çalışacak mı valla çok lazım acil bi cevap versisen çok sevinirim

10. levent27

levent27 Yeni Üye

eline sağlık herkesin böyle bişeye ihtiyacı vardı tşk.
    ben xp sürücülerini kurmuştum ekran kartında sorun var bu sürücüleri kuruluların üzerine kursam bi problem olur mu

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Teşekkür ederiz Namık Bey..

12. mikrop

mikrop Yeni Üye

Paylasim icin cok teşekkürler elinize saglik [alkis]

13. maliser

maliser Yeni Üye

arkadaşlar bende yükledim ama ses kartı ve ekran kartında hata verdi. wireless falan yüklendi.
    Neden hata vermiş olabilir? Yada ses ve ekran kartı driverlerini nerden bulabilirim?? Asus F3SR

14. justice

justice Yeni Üye

buranın ilk sayfasına bk

15. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Evet bunlar XP driverları. Format atılıp güncel olarak bütün sürücüleri kurulduktan sonra yedeklendi. 200 dr nin donamını bilmiyorum ama muhtemelen hepsi çalışır. Yedeklenen dizüstünün modeli F2SR idi fakat 200dr miydi yada neydi hatırlamıyorum. Sanırım bütün F3SR ler için geçerli aynı sürücüler. Denemeni öneririm.

16. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Hayır. Yani kuruluların üzerine kurabilirsin, otomatikman bütün sürücüleri değiştirecektir. Eğer yükeleden sonraki ilk restart' ın da mavi ekran resetleme vs. gibi bir problem yaşarsan, tekrar başlat ilk ekranın ardından F8 'e bas ve PC yi güvenli kipte başlat. Açıldığında sorulan soruye evet de ve ekran kartını kaldırıp pc yi tekrar başlat. Normal bir şekilde açıldıktan sonra bu Otodriver ı yeniden yüklediğinde düzelecektir. Umarım yardımım olmuştur.

17. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Senin sorunla beraber önemli bir konuya değineyim. Sürücülerin bütün F3SR modellerinde çalışmasını umuyorum fakat bazı modellerde farklılık gösterebilir. Bunu için şu an yapabileceğim bir şey yok. Denemenizi öneririm. Diğer modelleride elime geçerse aynı çalışmayı onlarada uygulayacağım. Senin sahip olduğun modelin ekran kartını ve ses kartını öğrenebilmek için bir program önerebilirim. Linkteki programı indirip, bilgisayarının bütün donanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Link:

http://rapidshare.com/files/98759841/everest.exe

Sıkıştırılmamış dosya, şifre vs istemez, direk kurun...

Sayfayı Paylaş