Asus F3SR ekran kartı yandı değişebilir mi ?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında infinity tarafından paylaşıldı.

1. infinity

infinity New Member

Merhaba arkadaşlar Asus F3SR modeli notebookum var ekran kartı yandı ekran görüntüsü hiç gelmiyor. defalarca garantiye gönderdim. Her isteneni yapmama rağmen hiç bi açıklama yapamadan her seferinde geri gönderdiler. yakında garanti süresi de dolacak zaten :( Ne yapmamı önerirsiniz ekran kartı değişebilr mi ?

2. callcium

callcium New Member

saatlerdir asus u arıyorum.. benim başımada geldi ekran konusu verdim garantiye aynen geri yolladılar kendim açtım yaptım. şimdi fanı bozuldu.. 15 dk dır ilk sıradyız ama açan yok yazıklar olsun asus'un teknik servisine

3. infinity

infinity New Member

ben anlamadığım için açamıyorum sıradan bi tamirciye de açtırmak istemiyorum ne yapcağımı şaşırdım yazıklar olsun yaa

4. infinity

infinity New Member

yokmu bilen ?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

genelde anakartı değiştiriyorlar. Garantisi yoksa ktservis notebookdepo vb gibi harici servisler daha ucuz olabiliyor.

Garanti kapsamındaysa ve aynı arızadan dolayı 4 kere gönderdiyseniz zaten değiştiriyorlar. Burada önemli olan arızanın gerçekten olup olmadığı.

6. infinity

infinity New Member

teşekkürler saka ktservis notebookdepo dediğin nedir tam olarak oraya götüreyim en azından ? ewt 4 kere gitti mail yok diye yazı eklemişler en son geri gönderirken ama mail attım her gönderişimde açıkladım durumu bilgisayar açılıyor fakat ekran görüntüsü yok diye belirttim adımı adresimi telefonumu ekledim ama yok. bi arkadaşım yoğun olduğu dönemlerde bakmadan geri gönderiyorlar demişti zaten :( şimdi olmadı diyelim peki anakart değişmedi.harici ekran kartları varmış notebooklar için onlarla kullanabilirmiyiz sorun ekran kartındaysa anakart değişmeden olabilirimi ??

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

www.ktservis.com notebook teknik serivisidir.
    www.notebookdepo.com notebook teknik servisidir.

Bunlar markaların yetkili servisleri değil. yaptıkları müdahaleler garantiyi bozabilir ancak yetkili servisten çok çok ucuzdur.

harici ekran kartı falan biraz hikaye. Satıp yenisini alsanız daha ucza malolur.

8. infinity

infinity New Member

nereye satabilirim ki görüntüsü olmayan bi notebooku :( bu bahsettiğin servisler istanbulda sanırım ben istanbulda değilim kargoyla gönderip tamir ettirme durumumuz olabiliyo mu acaba ?

Sayfayı Paylaş