asus f3sr Ekran kapağındaki boşluk nasıl giderilir..?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mamicik tarafından paylaşıldı.

1. mamicik

mamicik Yeni Üye

herkese slm
    ben bir 6 aydır bir asus f3sr kullanıcısıyım..cihazı alalı yaklaşık 6 ay kadar oldu ve her açıdan gayet memnun kaldım..fakat ekran kapağında zamanla giderek artan bir boşluk meydana geldi.laptopumu genelde sabit yerlerde kullandığım için pek farkına varmamıştım..geçen gün otobüste açınca gerçekten rahatsız edici bişi olduğunu gördüm(ekran devamlı ileri geri sallanıyor).. :cry:

acaba bu problemi nsl çözebilirm..dell lerde sanırım kasanın altındaki bazı vidaların sıkılmasıyla bu problem hallediliyormuş..asus lardada böle bişi varmı?sizde de böle bi problem var mı...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence kendiniz sıkarak yanlış birşey yapmayın. İstanbuldaysanız asusun çamlıca servisine gidin bence sorunu giderebilirler.

3. mamicik

mamicik Yeni Üye

istanbuldayım ama avrupa yakasında..mecidiyeköyde de bi yetkili servis adresi var ama onlarda camlıca ya mı göderiyor acaba...aynı problemi yaşayan kimse yok mu..ya da daha önce yaptıran....teşekkürler

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asusun mecidiyeköyde servisi yok. Sadece istanbul çamlıca ve ankarada servisi var.

5. mehmet_aslan206

mehmet_aslan206 Yeni Üye

aynı sorunu bende yaşıyorum daha önce bu sorundan servise giden arkadaşlar oldu. Yani servise gitmek şart . çünkü vidaları kendi kendiniz oynarsanız garenti kamsamı dışına çıkabilirsiniz ben ise servise götürmeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş