asus f3sr donma sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında paradoxx14 tarafından paylaşıldı.

1. paradoxx14

paradoxx14 Yeni Üye

arkadaslar
    asus f3sr atheros ethernet karti ile sorunlar yasadim bunlari sizle paylasmak istedim
    vistada dahil xp dahil sorunlar yasadim
    son olarak xp kurdum genelde sorunum xpde cok oluyordu. f3sr chip driverlerini kurdukdan sonra atherosu kurdugumda yeniden baslattigimda acilis ekraninda donma oluyor bekliyordum ama sonunda buldum cozumunubende sizlerle paylasayim dedim sizinde varsa boyle sorununuz
    1:driverleri kurdukdan hersey bittikden sonra egerki donma oluyorsa ethernet kablosunu takmayin laptop tamamen acilinca takin
    2: eger ethernet kablosunu cikarmadan kullanmak istiyorsaniz atheros etherneti kurarken size secenek sunuyor 1 ci secenekde hepsin kuruyor. 2 ci secenekde isde driver ve utility soruyor sadece driveri kurarsaniz hic bi donma sorunu yasamiyorsunuz.utility secenegini isaretlemeyin ben sorunu bu sekilde asdim ve simdi harika donma sorunu kalmadi.ve sunuda gordumki driver sirasi falanda uymadim laoptopun yani.
    sizlere sunu tekrar hatirlatmak istiyorum ethernet kablosunu cikararak kullanirsaniz acilisda ekraninda donma yok takdiginizda bu sorunla karsilasma olasiliginiz yukseliyor. buda surucu hatasi var gibi gorunuyorbasrilar bende kendimin sorunun boylece astim sizlerede basarilar

Sayfayı Paylaş