ASUS F3SR-200DR 1394(FİREWİRE)PORTUNU KULLANAMIYORUM YARDIM!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kaya_alaattin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kaya_alaattin

kaya_alaattin Yeni Üye

ASUS F3SR-200DR BİLGİSAYARIMA XP SERVİSE PACK 2 KURDUM FAKAT 1394 FİREWARE PORTUNU KULLANAMIYORUM KAMERAMI BAĞLADIKTAN SONRA BİLGİSAYAR HİÇ BİR TEPKİ VERMİYOR VE AYGITI GÖRMÜYOR KABLO DOĞRU AYNI KABLOYLA BAŞKA BİR LAPTOPTA GÖRÜYOR BÜTÜN DRİVERLERİ YÜKLEMEME RAĞMEN SORUN DEVAM EDİYOR BUNUN AYRI BİR YOLUMU VAR KAMERAYI BAĞLADIKTAN SONRA YAPMAM GEREKEN ÖZEL BİRŞEYMİ VAR DİĞER BİLGİSAYARLARDA DİREK MOVİE MAKERDAN GÖRÜYOR KAMERAYI AMA BU BİLGİSAYARDA GÖRMÜYOR NERDE YANLIŞLIK YAPIYOR OLABİLİRİM... YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÖNEMLİ BİR DURUM AYNI SORUNU YAŞAYANLAR VARMI YADA KULLANANLAR NASIL KULLADINLAR ?

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR

2. kaya_alaattin

kaya_alaattin Yeni Üye

BU ARADA AYNI SORUNU VİSTADADA YAŞIYORDUM 1394 PORTUNUN BİOSTAN KAPALI OLMASI GİBİ BİRŞEY SÖZ KONUSUMU BÖYLE BİŞEY OLDUĞUNU ZANNETMİYORUM AMA YİNEDE BİR İHTİMAL:)

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sitemizin düzgün ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmesi için bazı kurallarımız var. Üyelerimizden bu kurallara uymalarını bekliyoruz.

Mesajınız büyük harflerle yazıldığı için kurallarımıza uymuyor.

Kod:
    Konu - ileti gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler

Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.
    Ayrıca bir notebook modeli ile ilgili sadece bir konuda konuşarak dağınıklığı engellemeye çalışıyoruz. Sizin bilgisayarınız f3sr ile ilgili konu aşağıdadır. Lütfen sorunuzu kurallara uyarak oraya yazınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş