ASUS F3SG240DV C2D T8300 almayı düşünüyorum?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mavimusti tarafından paylaşıldı.

1. mavimusti

mavimusti Yeni Üye

selamlar. ASUS F3SG240DV C2D T8300 2.4GHz 2GB 250GB VHP uzun araştırlaamarım sonucu bu laptopu almaya karar verdim.bütçeme göre alabileceğim en iyisi buydu.yorumlarda genelde çok iyi ama asus markasıyla ilgili son okudugum su yorum kafamı allak bullak etti.bu bilgisayarı alan kullanan varsa memnunmu? bir sorun çıkarıyormu?performansı nasıl?şimdiden teşekkürler.

Re: ASUS M50SA dizüstü bilgisayar incelemesi

İleti mccaca 24 May 2008, 20:46
    Merhaba arkadşlar asus m50sa ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle o paraya deyecek bir notebook değil. 10 gün önce aldım ve tam anlamıyla hayel kırıklığı oyun oynamak mümkün değil 20-25 dk oyun oynuyorsunuz notebook ısıdan kitleniyor ve rest atıyor. Yani ben anlıyamadğım oyunu açıyor ona diyecek bişey yok ama oyunu oynayamıyorsunuz işin garip tarafı. Ses sistemine gelince oda ayrı bir hayal kırıklığı benim telefonumun kulaklığı bile ondan daha yüksek ses veriyor. Bilmem anlatabiliyormuyum. Önumuzdeki hafta servisine götürmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak. Size tavsiyem kesinlikle almayın ayrıntılı bilgi almak içn mail silindi ekleyebilirsiniz.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bende m50sa nın incelemesini yaptım arkadaşın bahsettiği sorunlarla karşılaşmadım.
    Elektronik eşyada her zaman her markada arızalı ürün olabilir. Kimse benim malım bozulmaz diyemez. Bozulduğu için bu kadar teknik servis var zaten :)

bu arada f3sg bu aralar epey tutan bir model. Toshiba da da güzel notebooklar var ama fiyatları birazcık daha pahalı.

3. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Bence bu aralar Toshiba işi bozdu..Eski modelleri iyidi ama yeni çıkardığı modellerde iş yok...
    Asus yükselişe geçti diyebiliriz... ASUS F3SG240DV ve ASUS M51SN250DV modelleri gerçekten iyi...
    Aralarından fiyatıda özellikleride iyi olan M50sa :)

Sayfayı Paylaş