Asus F3SC XP AutoDriver (Bütün Sürücüler)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında namikmalkoc tarafından paylaşıldı.

1. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Namık Bey yine coşturmuşsunuz forumu...Teşekkürler... ;)

3. calop

calop Yeni Üye

Ellerin dert görmesin teşekkürler

4. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Rica ederim, fırsat buldukça :)

5. cincinatti

cincinatti Yeni Üye

Çok sağol dostum.inan çok işime yarayacağından eminim.bizi çok büyük zahmatlerden kurtardığını söyleyebilirim.emeğine eline aklına sağlık.Umarım sorunsuz olarak xp i kurabilirim.

6. geceden54

geceden54 Yeni Üye

cok tesekkurler kafayı sıyırmak uzereyken yetıstın derdıme ınsallah bununla olur.olmadı vazgecıcem bu pc den
    cok cok tesekkur dewamlarını beklerız paylasımınn

7. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Rica ederim. Şunu belirtmeliyimki F3SC modelini formatlayıp bütün sürücüleri kurduktan sonra bu toplu kurulum dosyasını oluşturdum fakat deneme fırsatım hiç olmadı. Daha önceki denemelerim başarılı olmuştu. Bununda olmasını umuyorum. Büyük ihtimalle sorun çıkarmayacakır ama olurya bir ihtimal sorun yaratabilir. Sorun çıkarırsa şu aşamada yapabileceğim birşey yok, belirtmek istedim. Elime tekrar o model geçtiğinde ilgilenebilirim. Denemeniz gerek :)

8. magnumibo

magnumibo Yeni Üye

deneyen yok mu?

9. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Sanırım henüz yok, yada sadece dosyayı indirmek için üye oldular :) Deneyen sen ol istersen :)

10. parlakrama

parlakrama Yeni Üye

Uzun ugraslar sonucu başarısız olanlara ben de katıldım. Su ana kadar okuduğum hiç birsey sorunu çözmedi. Bir de bu toplu halde verilen driverlerdan bir yola çıkalım. Deneme sonucunu yazacağım.

11. NostradamuS_

NostradamuS_ Yeni Üye

hocam bu sürücülerde f3sc220 için sata raid de var mı? bu bilgisayara xp kuramadım. sorun verdi hep.zar zor vistaya döndüm.

12. ihalildemir

ihalildemir Yeni Üye

indiremedim ben rapid 6 haneli fakat 4 karakter kabuk ediyo nasıl indirecez bilgi verirmsin

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu rapidsharein yeni uygulaması...Kedi figürünün olduğu rakamları ya da harfleri yazacaksınız.Biraz kastırıyor insanı..

14. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

x52sa için de böyle bir çalışma başlatsanız süper olur kanaatindeyim. Saygılar

15. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Bunun içerisinde sata raid yok. Zaten olsada onun dosyalarını ayırt etmeniz zor olur. Sata raid driver ı genelde XP kurulumlarında harddisk i göstermeye yarar. Yani ya bir floppy diskiniz olmalı, yada raid driver entegre edilmiş bir işletim sisteminiz olmalı. Ben bu işletim sistemini yaptım fakat rapid e yüklemedim, sanırım bu yasal olmaz. Ama bir çok raid disk e uyabilecek bir raid driver ı yükleyebilirim isterseniz, sizde onu nLite programı ile elinizdeki Windows XP 'ye entegre edersiniz...

16. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Elime düşerse mutlaka :)

17. NostradamuS_

NostradamuS_ Yeni Üye

bende xp pro mevcut hocam. siz sata driver i gönderirseniz nlite ile entegre ederim. cevabınızı bekliyorum. saygılar...

18. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

19. akoos

akoos Yeni Üye

eline sağlık

20. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Sayfayı Paylaş