asus f3sc ses sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında asdf11 tarafından paylaşıldı.

1. asdf11

asdf11 Yeni Üye

ses driverimi duzgun kurdum... ama pc acıldıktan bi sure sonra saatin yanındaki ses haporlor imgesi kayboluyor.. internetten bisey actıgımda (video) ses gelmiyor .. ama pc de ki muzikler calıyor..ben su adımı denedim.. ama ise yaramadı... acaba sorun ne ? cıkaramdım gitti.

Kod:
    bilgisayarıma sağ tıklayın>yönet>hizmet ve uygulamalar>hizmetler>windows ses>başlangıc türünü elle yapın daha sonra kurtarma bölümüne gelin birinci ikinci ve sonraky hataları hizmeti yeniden başlat yapın ve tamam diyin daha sonra windows ses'İn üzerine gelin ve sol üstte hizmeti başlat yazar ona tıklayın ...

ama ise yaramadı...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

işletim sisteminiz nedir? Bu sorun ne zamandır var? en son ne işlem yapmıştınız?

3. asdf11

asdf11 Yeni Üye

asus f3sc 2.2 .. isletim sistemim xp pro . en son format attıgımdan beri vardı ama yukarıda verdigim yontemle cozulmustu... simdi aynı sorun var ama yukarıda ki yontem ise yaramadı... bunu nasıl fix leriz ? su anda gerci ses calıyor.... ama ses imgesi yok saatin yanında... sesle alakalı sadece "Realtek HD Audio Yöneticisi" var.... acaba cakısma mı var.... anlıcanız 2 formattır devam sorun cıkarıyor... yardımlarınız icin simdiden tsk ler

Sayfayı Paylaş