ASUS F3Sc Ses Aygıtı Sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında castello11 tarafından paylaşıldı.

1. castello11

castello11 Yeni Üye

merhaba... bilgisayarımda birden bire baslayan bi ses sorunu ortaya cıktı .. saatin yanında hoparlore sagtus ses denetimini ac dedigimde bana etkin karıstırıcı aygıt bulunamadı diyor ve simdi kapatılıcak diyor... müzik falan dinliyemiyorum.. ama vindow kapanırken ses cıkıyor yada dosyalar arası gezinirken... format attım yine de duzelmedi... aygıtlarda da cakısma yok baktım hepsi calısıyor gorunuyor.. ses surucusunu yeniden kurduktan sonra duzeliyor ama aradan biraz zaman gectikten sonra yine aynı sorunu yasıyorum...sitelerde gezinirken gecici bi cozum buldum:::
    ALINTI
    arkadaslar bosuna formatla filan ugrasmayın ben denedm bütün dediklerinizi ama olmadı en sonunda buldum su adımları izlerseniz düzelicektir..
    bilgisayarıma sağ tıklayın>yönet>hizmet ve uygulamalar>hizmetler>windows ses>başlangıc türünü elle yapın daha sonra kurtarma bölümüne gelin birinci ikinci ve sonraky hataları hizmeti yeniden başlat yapın ve tamam diyin daha sonra windows ses'İn üzerine gelin ve sol üstte hizmeti başlat yazar ona tıklayın sorun inşallah çözülmüştür

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bunu yaptım ama ben yinede sorunu kokunden halletmek istiyorum.... system 32 ye sndvol32.exe yi atmayı da denedim cozum olmadı... acaba directx le mi alakalı bi sorun var yada ses kartı surucusu ile :S ses surucusunu de 2.36 ... yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş