asus f3sc serisi notebook da ağ denetleyicisi problemi

Konu, 'Asus Notebook' kısmında cahilbey tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cahilbey

cahilbey Yeni Üye

arkadaşlar merhaba
    geçen hafta asus f3sc serisi bi notebook aldım. vistayı kaldırıp xp kurmaya çalıştım ama başaramadım. Asusu aradığımızda da o notebook'a xp kuramassınız cevabını alınca çok üzüldüm. Geldim bilgisayarımın başına google'a yazdım ve en üst sırada notebook.gen.tr deki açılmış konuyu buldum ve şimdi mutluyum.
    Anlatılanları adım adım yaptım ve sistemi sorunsuzca kurdum. Nvidia probleminide yardımınızla çözdüm. Sadece bir tek sorunum kaldı. O da ağ denetleyicisi. Bu ağ denetleyicisini bir türlü çözemedim. Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bu arada sitenize sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. İyi çalışmalar

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. cahilbey

cahilbey Yeni Üye

arkadaşlar merhaba
    son ilettiğiniz lan driverınıda yüklememe rağmen sorunu çözemedim. faydalı olursa diye aygıt yöneticisinin resminide ekte gönderdim. İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Peki çalışmayan donanımınız var mı?
    Listedeki bütün driver ları kurdunuz mu?
    Bu sorunu yaşayan başkaları olmadı. Bir daha bütün driverları kurduğunuzdan emin olabilir misiniz?

5. keddijik

keddijik Yeni Üye

bu link yanlış acil yardım edebilir misinizzz çok acil!!!!!!!!!!!!

6. micrope

micrope Yeni Üye

slm arkadaşlar acil yardımınızı bekliyorum.Bende f3sc220dr modelli asus notebook var ve vistayı silip xp kurmak istiyorum ama driver ları eksiksiz bi şekilde nasıl bulabilirim.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş