Asus f3sc modelıne tuşlarına su dokuldu saç kurutma makıne?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Doqal tarafından paylaşıldı.

1. Doqal

Doqal Yeni Üye

Asus f3sc modelı notebook var bende uzerıne su dokuldu saç kurutma makınesıyle kurutuyum derken eridi tuşlar bu garantıye gırermı gırmezse tuşlar ne kadara malolur arkadaşlar.. bu konuda yardımcı olursanız sevınırım

2. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Garantiye girmez çünkü tüketici yani son kullanıcı hatası var.

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bu gibi konular NOT NO MATTER WHAT GUARANTEE kapsamındadır Yani ne olursa olsun garanti kapsamında değildir. Toshiba böyle bir kampanya yapmıştı ama onda bile sorgusuz sualsiz bir garanti hizmeti sunulduğunu sanmıyorum. Bu arada saç kurutma makinanızın maşallahı varmış tuşları bile eritecek derecede ne yaptınız böyle??? Umarım daha iç kesimlerde anakart vs kablolar falan zarar görmemiştir. Müthiş bir sıcaklık vermişsiniz makinaya !!! Geçmiş olsun.

4. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Laptopların kullanma kılavuzlarında tuşlara su dökülürse saç kurutma makinası ile kurutun diyor.Ama orda önemli bir nokta var saç kurutma makinasını soğuk ayarda çalıştırın diyor.
    Çok geçmiş olsun ne yazıkki yazdığım gibi garantiye girmiyor.

5. Doqal

Doqal Yeni Üye

Makinede bır sorun yok hızlı ve seri yine peki bu tuşlar ne kadar olur.. arkadaşlar garantıye gondrecem o zaman yenısını takacaklar artık

6. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Yeni tuş takımı takıp sizden ücretini alacaklar tabiki birde servis bedeli.Yalnız tuş takımı bedeli nedir onu bilemem.Servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus notebook servisinde 70-80 dolar civarındadır. dışarıda 30-40 dolara bulunabilir. Garantisi bitmediyse asus servisi, zaten bittiyse dışarıda güvenilir bir yeri öneririm.

8. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Klavyelere dikkat etmek lazım fiyatlar baya uçuk:)

9. Doqal

Doqal Yeni Üye

Garantisi bitmedi şu anlık ustam 13 haziranda yolluyacam artık 80 doları gozden çıkardım
    ancak olmadıysa size ulaşır pmle sizden dişardaki adresi alırım şimdiden teşekkür ettim ustam sağolasın

10. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Gerçekleşen gelişmleri buraya yazarsanız diğer üyelerde faydalanmış olur.saygılarımla.

11. Doqal

Doqal Yeni Üye

İstanbul şubesıne 4 gun once gonderdım beklıyorum bılgıler geldıkçe yazarım buraya arkadaşlar bilgilendırırım sizide ..

12. Doqal

Doqal Yeni Üye

çatlama olsun dvd raiter olsun garantı kapmasıma gırdı ancak
    tuşlar garantı kapsamına gırmedı araduılar benı 80$ tuş takımı 40 $ servis ücreti ve kdv dediler kdvyı sadece 80$ üstüne koyuyoruz dımı arkadaşlar.? bı an sormayı unuttum yoksa 120$ ustunemı koyuyoruz bu konuda bılgı alabılırsem sızden daha once boyle bırsyele karşilaşan arkadaşlardan çok memnun olurum

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

40 usd nin kdv side zaten 7 usd civarnda olur. tahminen 120 usd + kdv istiyorlardır.

14. Doqal

Doqal Yeni Üye

Gelişmeler şoyle arkadaşlar
    adamlara 120 $ + kdv para yolladım 29 unda adamlara sonra dekondu ıkı defa faxladım ama adamlar hiçbir ilgi goremedım notebooku 1 ınde yapılmamiş halde yolladılar ..
    ve bugun az once aradım paranız yatmadı dıye bana cevap verıyolar bende tekrar faxladım tarıhe bakın dedım ama ilgisiz
    asla bidaha asus fırmasından kımseyı bırseye aldırmamda aldırmamda servıs olarak kotu malda adileşme yazıklar olsun
    1 hafta içinde gelmedı halde..
    mahkemeye verıcem

Sayfayı Paylaş