asus f3sc fan sesi

Konu, 'Asus Notebook' kısmında oguzzz57 tarafından paylaşıldı.

1. oguzzz57

oguzzz57 Yeni Üye

arkadaslar buna benzer konular cok var ama bnim şikayetimle ilgili olanını bulamadım.iyi geceler oncelikle herkeze. benim sorunum fandan son zamanlarda ses gelmeye basladı.sanki fan plastik bişeye surter gibi.fanı temizledim
    etrafını guzelce temizledim.ama böle bi anormallik bulamadım.eskiden pc calıstıkdan 5-10 dkka sonra ses kesilirdi.bilgisayar normal calısmaya devam ederdi.simdi kesilmiyor.ama pc nin performansında en ufak bi degisme yada ısınma yok.bazen sesin ritmi degisiyor.yani sabit deilde cırcırcır hızlı aralıklarla artıp dusuyor. bu sorunu yasıyan yada bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.simdiden tesekkurler tekrar iyi geceler...

2. one_of_us

one_of_us Yeni Üye

belkı de virüs kapmışsınızdır bu da işlemcinizi siz farkında olmadan sureklı calıstırıyordur.dolayısıyla sogutma ıcın de fan süreklı calısıyordur.bence bı format atmayı deneyın. :?: :idea:

3. Error!

Error! Yeni Üye

açıp temizledim diyorsunuz sesin kesilmesi lazım yani yazılımsal bir hata olması imkansız.donanımsal bir şey bu.fan ınızda problem var veyahutta sakin kafayala açıp biraz daha dikktli bakın sağında solunda bir şeyler ola bilir.bendede olmuştu bir zamanlar temizleyip kapattıp ses devam sonra açtım birde bakarımki fanların kuyruklarından teki çatlayıp yamulmuş ara sıra sürtüyo du fan değiştirdim

Sayfayı Paylaş