asus f3sc dvd sürücüsünü görmüyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında karaeren tarafından paylaşıldı.

1. karaeren

karaeren Yeni Üye

merhaba arkadaşlar
    vista yüklü f3sc bilgisayarımın dvd sürücüsü aşırı tozlandığı için geçenlerde söküp kuru saf oksijen gazı ile temizledim. sürücüyü fazla kullanmadığım için toz almayacak bir poşete koyup zarar görmeyecek şekilde kaldırdım.bu gün dvd sürücü kullanmak için bilgisayara taktığımda dvd sürücüyü görmedi windows ilk açılışta dvd sürücüyü kontrol ediyor yeşil renkli ışığı yanıyor içine cd koyduğum zamamn çalışıyor fakat ne bilgisayarım kısmında nede biosta dvd nin adı geçmiyor asus un kendi sitesinden biosu güncelledim fakat sorun halen devam ediyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. karaeren

karaeren Yeni Üye

özellikle forum yöneticisi arkadaşların vermiş olduğu cevaplardan dolayı kendilerini tebrik eder teşekkürü borç bilirim [alkis]

3. karaf

karaf Yeni Üye

Forumda yazdığınız iletilere baktımda ara ara böyle tahrik edici mesajlar yazmak sanırım sizde bir alışkanlık olmuş?!
    Forumların genel işleyişi gönüllülük üzerine kuruludur, sadece yöneticiler değil üyelerde bir konu hakkında yeterli bilgiye sahiplerse bunu paylaşırlar. Ancak insanların bilmediği bir konuda da tutup illaki yazmalarını beklemek pek anlaşılır gelmiyor bana!
    Böyle anlamsız sitemler ne foruma nede size bir şey kazandırmayacağından, bari gönüllü olarak birşeyler yapmak isteyen insanların şevkini kırmayın.
    Kolay gelsin.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu şekildeki mesajlar son zamanlarda artmaya başladı. Bu mesajlar arttıkça bende siteyi kapatıp kendi işlerime bakıyorum.
    Günde 3-4 saat ayırıyorsun, bir kuruş para almıyorsun birde üstüne fırça yiyorsun.

Daha fazla mesaj yazmak, soru cevaplamak istemiyor canım. Bu bencil, sadece kendini düşünen kişiler yüzünden kapatacağım siteyi kurtulacağım yakında.

5. karaf

karaf Yeni Üye

saka usta ne kadar haklı olduğunu bilmiyorum anlatmama gerek varmı?
    Ama yinede olumsuz kurduğun cümlelerin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Yani siteyi kapatmak felan, bence bu tarz mesajlara bir ödül olur bu.
    Keyfiniz bozulmasın, forumda sorununu çözüpte teşekkür eden bir çok kullanıcı var. Biz yinede olumlu tarafından bakalım derim.

Çalışmalarınızda kolaylık dilerim.

Sayfayı Paylaş