Asus F3SC Deep freeze ve ses acıp kapama

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Lucaks tarafından paylaşıldı.

 1. Lucaks

  Lucaks Yeni Üye

  biligisayarı aldıgım günden beri en az 10 kere restore etmek zorunda kaldım. deep freeze kuruyorum, yeniden başlatırken mavi ekran çıkıyor ve memory disk hatası veriyor tekrar acılıp kapanıyor ve bu sürüp gidiyor. recovery yapmak zorunda kalıyorum. neredyse tüm deep freeze sürümlerini denedim olmadı. bir yerde yalnış mı yapıyorum yada vista dan mı kaynaklı. xp de hiç sorun olmadı çünkü. bir de bir şey daha soracagım bu ses ve media direct iin tuşları fn -f11-f12 yerine tek tuşa cavirilemez mi yada bir kumanda tarzı bir şey yapılamaz mı iki tuşa tak elle basılmadıgından çok sorun yaşıyorum. belkide dell e alışmam dan ama. şimdiden teşekkürler.
   
 2. slam

  slam Yeni Üye

  Tamamen Vistadan kaynaklanıyor. Biliyorsunki xp sata driverlerı görmüyor.. Deepfreeze kullanıcaksan eğer ilgili ayarları profesyonelce yapman gerekiyor (vista için deepfreezede) xp de sorun olucağını düşünmüyorum.
   
 3. The Wind

  The Wind Yeni Üye

  Vista ile uyumsuz az sayıda program var,bu da onlardan biri sanırım...Xp de sorun yoksa bu siteden yararlanıp rahatça xp kurabilirsiniz..
   

Sayfayı Paylaş