asus F3sa vista kurulumu ve tanıtma ile ilgili...

Konu, 'Asus Notebook' kısmında crazy_esesli_26 tarafından paylaşıldı.

1. crazy_esesli_26

crazy_esesli_26 Yeni Üye

arkadaslar ben vista sp1 gelince format atıp yeniden kurucam bende F3Sa modeli war biliyorsunuz ki asus da format bittikden sonra driverleri kendisi kuruyor fakat asus ile ilgili de pek cok ozellik yukleniiyor ben donanımları kendim tanıtmak istiyorum acaba o bolum gelince cd yi takmadan pc yi kapatıp acsam bi sorun olurmu maksat asus un gereksiz prg. larından kurtulmak için cunku arkaplanda cok fazla yer kaplıyor. birde bolumlerle ilgli 3 secenek cıkıyor ya orada ki seceneklerin sırasılya turkcesini yazarmısınız

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Recovery menüsü ile ilgili bilgiler sitemizde de var, size verilen kullanma klavuzunda da.

Bu arada bence kurulumu tamamen yapın ve sonra istemediğiniz programları kaldırın. Hatta bence kaldırmayın.
    çalıştır kısmına msconfig yazıp başlangıç sekmesinden silin yeter.

asus f3sa dizüstü bilgisayar ile ilgili konuları [ur=http://www.notebook.gen.tr/asus-f4/asus-f3sa-resimler-ozellikler-ve-test-sonuclari-burada-t72.htmll]şurada tartışıyoruz.[/url]

Başka sorunu olursa oradan devam ediniz.

3. crazy_esesli_26

crazy_esesli_26 Yeni Üye

tamam sağol biliyorum kullanma kılavuzunda varda kutuda kılavuz şimdi onu bulup bakmak lazım o da cok zor. tamam o bolumden devam ederim sağol.

4. justice

justice Yeni Üye

armut piş agzıma düş...

Sayfayı Paylaş