Asus F3sa & USRobotics 9113 Draft -N Sorunsalı

Konu, 'Asus Notebook' kısmında scorpion_67 tarafından paylaşıldı.

1. scorpion_67

scorpion_67 Yeni Üye

Merhabalar Arkadaşlar.ilk önce olarak site yapımcısına ve burada bilgilerini paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür lerimi iletmek isterim.benim sorunuma gelince 2 hafta önce aldığım Asus F3sa modeliyle birlikte USRobotics 9113 modelini aldım draft-n özelliği için.biliyorum başka markalarında var ama o gün alacağım yerde stoklarda olan bu cihazdı ve bunu aldık.draft-n özelliğini istememin sebebide evimiz dubleks olduğu için çekim sıkıntısı olmasın diye aldım.ama herelde bir yanlış yaptım.modemden draft-n özelliğini açınca ve draft-n özelliğini sadece destekleyen cihazlarda kullan seçeneğini açınca F3sa ağı buluyor ama bağlanmıyor.veri hızı doğru değil veya doğru seçilmemiş gibi bi sorun veriyor!!peki bu f3sa nın kullandığı intel4965agn chipseti güya draft-n özelliğini destekliyor.etkinde yapıyorum özelliklerinden ama bir türlü bağlanamıyorum.eğer bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa yardımlarını esirgemezse çok sevinirim.şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sanırım bu Telekomun şu an bize sağlayabildiği(yani Türkiyedeki mevcut bağlantı) bağlantı hızının maksimum 4096kb olmasından kaynaklanıyor,yani sanırım henüz ülkemiz n-draft için hazır değil,yanlış biliyorsam düzeltiniz.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Emrah bence yanlış biliyorsun. Sonuçta modem ile notebook arasında adsl kullanmak zorunda değiliz. Gene de birbirini görmeli ve belli hızlarda veri transferi yapabilmeliyiz. Sorun hakkında bir fikrim yok. Yarın araştırırım.

4. scorpion_67

scorpion_67 Yeni Üye

teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için.emrah dostum bende pek adslle ilgili olduğunu sanmıyorum.çünkü draft-n teknolojisi denen şey ağ hızını ve kapsama alanını etkiliyor benim bildiğim.saka üstadım senin haberlerini bekliyorum

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Yanlış biliyorum demek ki, öğrenmek isterim ama,takip ediyorum. ;)

6. scorpion_67

scorpion_67 Yeni Üye

saka üstadım yokmu bir gelişme bu konu hakkında acaba?arkadaşlardanda bu sorunu yaşayan yada bilen yok herelde... :?

Sayfayı Paylaş