Asus F3sa DVI out için Çözünürlükler

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kuzman tarafından paylaşıldı.

1. kuzman

kuzman Yeni Üye

Merhaba;

Asus F3sa modeli çok hoşuma gitti. Ancak şöyle bir sorunum var: Ben laptop'ı DVI çıkışından 1680 * 1050 yerel çözünürlükte çalışan 20 inch LCD monitörüme bağlamak istiyorum.

Asus F3sa (yada DVI çıkışı olan benzer modeller) 1680 * 1050 çözünürlüğünü destekliyorlar mı? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,

1680 e 1050 çalışan tv nizin markasını ve modelini merak ettim açıkcası. Full hd birşey olsa gerek sanırım.

Bu arada benim a8je diye bir notebookum var. F3sa dan daha düşük bir ekran kartı kullanıyor.
    2. monitör çıkışı için tv çözünürlüğü resimdeki gibi. Kanımca F3sa daha da iyisini yapar.

Ekli Dosyalar:

3. kuzman

kuzman Yeni Üye

TV değil, Samsung 206BW 20 inch monitör :)

Benim sorunum, bazı ekran kartlarının daha yüksek çözünürlükleri destekledikleri halde 1680 * 1050 çözünürlüğünü desteklemiyor olmaları. LCD monitöre gerçek çözünürlüğünde görüntü aktarılamazsa görüntü bulanık görünüyor, o yüzden sordum.

Arkadaşta X1700 ekran kartlı Asus laptop var, onda bu çözünürlüğü göremediğini söyledi. Acaba monitörün fiziksel olarak bağlı olması mı lazım bu çözünürlüğü elde etmek için?

Sayfayı Paylaş