asus f3s serisi dizüstüne işletim sistemi kuramiyorum

Konu, 'Asus Notebook' kısmında sivasli tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sivasli

sivasli Yeni Üye

asus f3s serisi dizüstüne işletim sistemi kuramiyorum kendi recovery cd si ile cannot imagex 0 src wim file hatasi veriyo hdd yi sokup baska pcde xp kurulumu baslattim taktigimda gine olmadi ne yapacagimi bilmiyorum bilgisi olan arkadaslar acil yardima ihtiyacim var bilgisi olan arkdaslar admin@sivasligardaslar.com mail adresinden ulasabilirlerse cok sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Asus notebooklarda recovery için cd ye ihtiyacın bulunmuyor. Bilgisayar açılırken F9 tuşuna basarak hızlı recovery alanına ulaşırsınç Buradan sadece c ye recovery yap dersen en fazla 5 dakikada bilgisayarın ilk aldığın hale gelir.

Eğer vista yerine xp kurmak istiyorsan bu forumdaki diğer yazıma bakabilirsin.

3. hsoydag

hsoydag Yeni Üye

merhaba asus f3sv serisi laptopumu F9 ile yeniden yeniden başlattım gelen seçeneklerden en üsttekini seçtim şimdi bilgisayarımda 2 tane windows var. format atıp tek bir windowsumu sağlıklı kullanabilmek için ne yapmalıyım. acil yardımcı olursanız çok sevinirim...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

xp cd sini takın kurulum adımlarına gelin. c ye format atın. xp yi kurmadan çıkın. Eğer ikinci işletim sistemini d diskine kurduysanız ona da format atın.
    Tekrar başlatın. F9 a basan. gelen menüden sadece c yi recıvery yapın.

5. hsoydag

hsoydag Yeni Üye

iki tane işletim sistemi kurdum ancak işletim sistemleri vista ve cdsi makineyle birlikte gelmedi bunu nasıl format atıp temizleyebilirim.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

En kolay çözüm biryerden xp cd si ödünç almak olacaktır.

7. nafiz

nafiz Yeni Üye

f3s serisinin driverlarına ihtiyacım var

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bütün sürücüler ilgili konularda var. Asus forumuna bakabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş