asus f3m youtube ses gelmiyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında denver tarafından paylaşıldı.

1. denver

denver Yeni Üye

arkadaşlar windows xp kullanıyorum
    regedit de wavemapper msacm32.drv değerleri mevcut.

yotube de ses açma yeri açık.
    pc de herhangi bir ses problemi yok.
    son versiyon codec ler yüklü.
    flashplayer yüklü.
    java yüklü.
    tüm kontroller yapıldı.
    hata payı %0

youtube + diğer video siteleri ve divx videoları web üzerinden izliyom ama ses yok
    tek çarem format kaldı onuda yapmak istemiyorum lütfen yardım edin... bunu çözse çözse saka veya dilmac hocam çözer diye düşünüyorum yardımlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkürler ayrıca başarılarınızın devamını dilerim iyiki varsın notebook.gen.tr

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İşletim sisteminiz nedir? İnternete girmek için kullandığınız tarayıcının adı ve sürümü nedir?
    Sorun olmadan önce ne gibi bir değişiklik yaptınız?

3. denver

denver Yeni Üye

saka hocam merhaba işletim sistemimi belirttim winxp tarayıcı internet explorer 6.0 sp2 herhangi bri değişişklik yapılmadı bu problemin olduğunu yeni farkettim ayrıca kasperskyle komple virüs taraması yaptırdım şimdiden teşekkürler...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Pardon, gecenin o saatinde gözümden kaçmış.
    İnternet explorer ile ilgili bir sorun olabilir gibi geliyor bana. Öncelikle firefox ve / veya ie nin 7 versiyonu ile dener misiniz?

5. denver

denver Yeni Üye

saka hocam merhaba teşekkürler internet explorer 7.0'ı nerden download edebilirim acaba microsoftun sitesinden indiremiyorum firefoxu buldumda...bir link adresi verirseniz download edebileceğim çok memnun olucam...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

buradan indirebilirsiniz. Yalnız bildiğim kadarı ile ie7 kurmak için xp nin orjinal olması gerekiyor. Orjinalse sorun yok ama değilse orjinal hale getirmeniz lazım. Ancak bunu bu forumda sormanıza ya da cevap yazılmasına izin vermiyoruz.

Sayfayı Paylaş