asus f3f xp nasıl kurulur?? driver sorunları ???

Konu, 'Asus Notebook' kısmında pandorac tarafından paylaşıldı.

1. pandorac

pandorac Yeni Üye

Arkadaşlar slm .vista yüklü asus f3f serisi notebook a xp yükledim fakat driverlerini bulamadım siteden aldığım bilgiler doğrultusunda bir kaç şey hariç hallettim sayılır fakat tam randıman alamadım, daha bleutoothu yüklemeyi başaramadım .f3f xp driverlerini nasıl bulabilirim resmi internet sitesinden tam olarak yok

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sitemizdeki f3we deki sürücüleri deneyiniz.

3. tmax

tmax Yeni Üye

FORUMDA MEVCUT BENDE BURDAKI ARKADASLAR SAYESINDE KURDUM VISTA VARDI XP YE CEVIRDIM ARADIGIM TUM DRIVERLARI BULDUM FORUMU IYI INCELEMENI TAVSIYE EDERIM...

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

site-kurallari.php

5. ozhanoz

ozhanoz Yeni Üye

iyide kurdun anladık arkadasım linki neden vermedinki bizde arayıp duruyoruz ama yok

6. kartalsemih23

kartalsemih23 Yeni Üye

Kardeş ben de f3f e xp kurdum bazı sürücüler verdikleri cd nin içinde var.Yani hem vistaya oluyo hemde xp ye oluyo eğer aradığın cd nin içinde yoksa ben diğer driverleri asusun sitesinden indirdim oraya bakmanı tavsiye ederim.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sitede f3we konusunun içinde var. zahmet olmazsa bakıverin.

8. fatmali

fatmali Yeni Üye

iyi gunler
    bende de asus f3f var ve ben de xp kurdum.driverlerini buldum ve kurdum.sorunsun çalışıyor.yalnız donanımda 3 tane soru işareti var.
    1- temel sistem aygıt
    2-temel sistem aygıt
    3-usb device

madde-1: bu 3 sorunu çözücek driveri nasıl bulabilirim?
    madde-2: iki kez hal.dll dosyası bulunamadı iletisi aldım ve xp'yi tekrar kurmak zorunda kaldım.bu sorunubaşka nasıl çözebilirim ?

şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş