ASUS F3E SERİSİ CİDDİ ISINMA SORUNU YARDIM EDİN LÜTFEN....!!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında barcuba tarafından paylaşıldı.

1. barcuba

barcuba Yeni Üye

slm arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi asus kullanıcısıyım bilgisayarı alalı 1.5 sene oldu yada olmadı cıddi ısınma sorunu var.keza fan daha bilgisayarı actıgım gibi cıldırmış gibi calışıyor oyun felan da oynamıyorum .pc nın altına extra sogutucu fan almama ragmen CPU 1/ÇEKİRDEK 1= 80 CPU 1/ÇEKİRDEK 2= 82 VE CPU=88 derecelerde geziyor milletin notebook u 60 ın üstüne çıkmıyo benimki 75 in altına inmiyo... :( bir kaç ay önce RAM takviyesi yaptım acaba ondan olabilirmi yoksa başka bir nedeni mi var yardımcı olursanız sevinirim...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

f3e pek ısınma şikayeti olan bir laptop değildir.
    bu 1.5 sene içinde laptop un fanını ve hava tahliye kanallarını temizlediniz mi?

3. barcuba

barcuba Yeni Üye

teşekkürler sorun hava tahliye kanalıymış denedim gördüm :) şimdi canavar gibi

4. memoli96

memoli96 Yeni Üye

benimde f3sr modeli bir laptopm var. win 7 yükledim. fazla ısınıyor ve kendi kendine kapanıyor . ayrıca yaklasık bir seneden beri dvd yazıcı cdleri okumuyor ve yazamıyor ama dvdde sorun yok. garantisinin bitmesine cok az kaldı sizce ne yapmalıyım ?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Mutlaka servise danışınız.

6. gross_meister

gross_meister Yeni Üye

benimde asus f3jp ısınma sorunu var 2 yıldır kullanıyorum daha önce böyle bi sorun yoktu fan ve soğutucu sisteminde tozlanma vardı temizledim ama hala devam ediyor. daha öncede yazmıştım sanırım yanlış konu altında yazdım mesajım silinmiş lütfen yol gösterin.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hala devam ediyorsa işlemci ya da fan ile ilgili bir sorun olabilir. Servise başvurmanızı öneririm.

8. gross_meister

gross_meister Yeni Üye

soru halettim teşekkür ederim:)

Sayfayı Paylaş