asus f3e kapanma sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında erhancakan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erhancakan

erhancakan Yeni Üye

orjinal vista yüklüydü xp kurdum sitede anlatılan gibi fakat laptop kapanmıyor help pls

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kapanmıyor derken?

3. erhancakan

erhancakan Yeni Üye

sizin vermiş olduğunuz vista yüklü f3e ye xp kurulum bilgilerindeki
    10. maddede F3E Ekran Kartı Sürücüsü: Link1 var win2k_xp1431 dosyasını kurmadan pc de bi sorun yok yeniden başlat dedigim de yada kapat dedigimde hemen kapanıyor fakat bu dosyayı yükleince pc kapanmıyor bilgisayarı kapat diyorum 20 dk bekliyorum fakat kapanmıyor makina üst sürümlerini yüklemeyi denedim fakat beceremedim yardımcı olursanız sevinirim

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başka arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyorlarsa bu dosyanın yerine daha farklı bir sürümü bulayım. Diğer arkadaşlar yorum yazabilirler mi?

5. erhancakan

erhancakan Yeni Üye

diğer arkadaşları bilmiyorum fakat 4 defa format attım pc ye bütün herşeyi tek tek denedim bi önceki mesajımda verdigim chipset driver ları sorunlu çünkü her defasında aynı şey oldu pc kapanmadı bir türlü mavi ekranda kapanıyor yazıyor fakat o şekilde bekliyor bi türlü kapanmıyor mecburi vistaya geri döndüm ama xp kurmam şart çünkü catia yüklemem lazım notebook a o yüzden aldım zaten daha alalı 3 gün oldu 2 gün içinde halledemezsem sorunu iade edicem cihazı 1 haftası dolmadan iade hakkım var çünkü yardımlarınız için teşekkürler

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. samerra

samerra Yeni Üye

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş