Asus F3 Serisi Kapanma Sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mustify tarafından paylaşıldı.

1. mustify

mustify Yeni Üye

Asus Marka Notebooklarda Windows Vista işletim sisteminde "Bilgisayarı Kapat" denildiğinde notebook un kapanmaması veya sadece LCD nin kapanması ve CPU Fan ın sürekli çalışması gibi bir problemle karşılaşırsanız, ftp://ftp.kare.com.tr/Driver/Asus/Asus_F3_serisi_kapanma_sorunu_vista.zip yamasının yüklenmesi sorununuzu çözecektir

2. sanri1881

sanri1881 Yeni Üye

arkadaslar f3sc de kıtlenme problemı olanlar sorun tamamıyle lan drıverın vısta uyumsuzlugundan. oncelıkle device manager dan lan drıverı unınstall edın sonra ektekı drıverı kurun oldu bıttı :D bende bu drıverı sagolsun notebook gen tr sayesınde tanıdıgım bır arkadas sayesınde edındım ben yıne de lınkı yenıleyıp verıyım ıstedım kolay gelsınn n....
    http://wikisend.com/download/966522/sha ... _vista.rar

3. nadmez

nadmez Yeni Üye

Merhabalar,
    Ben de 10 gün kadar önce f3sc 220 dr aldım ve birçok kez makinayı formatlamak zorunda kaldım. Sonunda teknik servisine götürdüm ve servisten sorunu çözeceğini iddia ettikleri bir lan sürücüsü verdiler. Bu sürücüyü Vista Ultimate üzerinde denedim ve yine makina çakılıp kaldı.
    Ultimate ile sorunsuz çalışan bir sürücü var mıdır?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

üStteki sürücüyü denediniz mi?

5. hasansoft

hasansoft Yeni Üye

vista da kapanmama sorunu bende serivise gelen bi masaüstü pc de karşılaştım.
    Windows vista home basic kurulu bu makineye Asus Notebook larla verilen Nero yu kurduktan sonra olmuştu bende
    "msconfig" den nero ile ilgili uygulamaları devredışı bıraktım sorun çözüldü bununlada bi ilgisi olabilir...

6. gsohtorik

gsohtorik Yeni Üye

F3 ün kapanma sorunu için ne indirmeliyim

7. mustify

mustify Yeni Üye

1. mesajdan anlatılanları yap yukleyeceğin dosya orada mevcut

8. mehsah

mehsah Yeni Üye

iyi günler. ben F3E serisinden laptop aldım ama bilgisayarımda sorun var. "bilgisayarı kapat" dediğimde bilgisayarım kapanmıyor sadece ekranı kapanıyor. fanından devamlı ses geliyor. bilgisayarı kapatmak için sağ üst köşedeki açma-kapatma tuşuna 10sn kadar basılı tutmam gerekiyor. yoksa kapanmıyor. lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

10. Leronoy

Leronoy Yeni Üye

Açılmıyor ftp malesef başka yere yükleyebilirmisiniz ?

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bir üst mesajımı okursanız zaten link var.

12. Leronoy

Leronoy Yeni Üye

Farklı bir model yazıyordu o yüzden dikkat etmedim. Bütün modeller içinmiş yama teşekkürler...

13. mehsah

mehsah Yeni Üye

iyi günler saka.. ben önerdiğiniz adresi yükleyemedim.. aceba laptopu garanti kapsamındayken asus bayisine göndersen bu sorunla ilgilenebilirler mi? sorunu çözebilirler mi?

14. mustify

mustify Yeni Üye

yapacakları şey recovery yapıp geri yollamak :D

15. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

Bu yamayı yükledim, birkaç kez bilgisayarı açtım kapadım :) , işlem tamam.

Geçen zaman içinde yaşadıklarımla, bugün.. herhangi bir yerden birşey yüklemeden önce iyi araştırmak gerektiğini düşünüyorum

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hoşgeldiniz.
    Mail ile aboneliğe de üye olursanız yeni eklenen notebook modelleri hakkında en önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

17. divine

divine Yeni Üye

merhaba kolay gelsin.. her model için demişsiniz ben de dell inspiron 6400 var onun içinde yararlı mıdır acaba yahut o dell için kapanmama sorununa başka bir çözüm için öneriniz var mı şimdiden sağ olun!.

18. mauce

mauce Yeni Üye

arkadaşlar asus f3S serisi benim sistem win7 kurulu bir müddet çalıştıktan sonra ekran kapanıyor ama laptop çalışmaya devam ediyor yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Siz mouse ya da kalvye ile çalışmaya devam ederken mi kapanıyor?
    Yoksa kendi kendine beklerken mi?

Sayfayı Paylaş