Asus F3 lerde ÇİFT İŞLETİM sistemi VİSTA - XP

Konu, 'Asus Notebook' kısmında oumar2007 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oumar2007

oumar2007 Yeni Üye

Arkadaşlar çoğumuzun aklına gelen ve yapmaya çalışıpta yapamadığı şeylerden bir tanesi çift işletim sistemi kurmak diye düşünüyorum.Ben yeni aldığım Asus F3 Sc de hem vista hemde xp kullanıyorum.Vmware ile filan değil.Bilgisayarı açtığımda soruyor.xp mi açılsın vistamı diye.Fakat bilgisayarımı ilk aldığım gün 3 kez format atmak zorunda kalarak bu yöntemi işler hale getirdim.format atmamın sebebide çok gereksiz ama bilmemek işte böyle bir şey.

Eminim bu yazımı tamamladıktan sonra bir çok arkadaş hem parasını verip lisansını aldığı VİSTAsını hemde XP sini (prof. ise büyük ihtimal korsan ) kullanacak.Arkadaşlar şuan çalıştığım için bu yazımı tamamlayamayacağım.Bu hafta sonu 08-09 Eylül 2007 oluyor anca o zaman yazarım.Eğer benden önce bu işi yapan ( mutlaka var) ve bu yazımı okuyan (bi ihtimal) ve nasıl yapıldığını yazabilecek (vardır vardır) gönüllü arkadaşlar varsa benden önce davranırlarsa hiç alınmam aksine mutlu olurum.olmazsa da hafta sonu yazımız hazır arkadaşlar.

Unutmadan bilmeyen arkadaşlar için şunu da söyleyim.Çift işletim sistemi sadece asus f3 lere özgü bir şey değil.Tüm notebooklar için geçerli.Fakat ben bu işi asus f3 serisinde yaptım diye buraya yazmaya karar verdim.

Biraz meraklanın bakalım.İyi çalışmalar ;)

2. thebaylo

thebaylo Yeni Üye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş