Asus EEEPC 1000H??

Konu, 'Asus Notebook' kısmında yoyoo tarafından paylaşıldı.

1. yoyoo

yoyoo Yeni Üye

Arkadaşlar merhabalar

Bu aralar eee pcler cok ilgimi çekiyor. yalnız bir turlu inceleme fırsatım olmadı yani çevremde kullanan birini görmedim daha..
    O yüzden sizlere birkaç şey sormak istiyorum..
    Şuanda Hp Pav 6575et(15.4, c2d, 3g ram) kullanıyorum işimi gören bir cihaz fakat oyun vs doğal olarak oynanmıyor..
    EEE pclerde baktığım model 1000h ekran boyutu özellikleri diğerlerine göre daha iyi anladığım kadarıyla..
    Yalnız en büyük sorun acaba bu cihaz benim isteklerime karşılık verebilir mi??
    Kısaca yaptığım işlemler: 3-4 explorer sayfası çalışma, msn , outlook, word-exel, photoshop, birde okey, tavla, xuqa(flash) vs gibi oyunlar oynamak... Eğer mantıklı gelirse aldıktan sonrada maksimum seviyede özellik yükseltmek istiyorum (ram, sogutucu vs) Değişimi düşünmemin tek nedeni mobilite..

Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Simdiden teşekkür ederim
    (Birde çok kafama takılan bir şeyi sorayım SSD mi HDD mi daha hızlı disk secenegidir?)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    photoshop haric diğer herşeyi rahatlıkla yapar. Ancak photohop konusunda emin değilim. Ssd diskler daha iyi ancak türkiye'de herkes daha büyük alan istiyor. Ssd ler de pahalı olduğu için çok büyük gb ler olmuyor.

3. yoyoo

yoyoo Yeni Üye

tsk ederim saka

peki bu cihazları inceleyebilcegimiz bir yer var mı?? Gerçekten gidip bakıp karar vericem
    SSD ile HDD arasındaki performans ve ısı kaybını net olarak nasıl ögrenebiliriz? Performans benim için önemli bir unsur. Dediğim gbi ram gbi termal sogutucular gbi ufak mod. işlemleri zaten yapmayı dusunuyorum(aldıktan sonra tabi :lol: )

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

eksa, eksen, vatan vb gibi mağazaları arayıp stok var mı diye sormanız lazım incelemek için.

Sayfayı Paylaş