Asus EEE Pc 701 Kısayol Tuşları Sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Rec0 tarafından paylaşıldı.

1. Rec0

Rec0 Yeni Üye

Merhaba.

Asus eee pc'min f1 f2 f3 f4 vs.kısayol tuşları işlemiyor nedeni nedir acaba?Bilenlerin yardımlarını bekliyorum.Saygılar

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
    Sorun ne zamandır var?
    en son ne değişiklik yaptınız?

3. Rec0

Rec0 Yeni Üye

Xp işletim sistemi kullanıyorum Xp Sp3.Aldıgımdan beri işlemiyor alalıda fazla olmadı.Hiçbir degişiklik yapmadım.Teşekkürler gösterdigin ilgi için.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tam olarak olmayan işlem nedir?
    Yani ne yapmaya çalışırken ne olmuyor?

5. Rec0

Rec0 Yeni Üye

f1 f2 kısayol tuslarının uzerınde sesı kısma ekran parlaklıgı vs kısma işlemleri yapılıyor simgeleri var ama işlemıyor nedense tuşlar çalışıyor fakat kısayollar işlemıyor

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. Rec0

Rec0 Yeni Üye

gerek kalmadı sanırım siteden flash bellekle xp kurma konusuna bakarak normap sp2 li xp kurucaktım herşeyi yaptım nedense son winnt.exe yazın enterlayın işlemine geldigimde bastım bad ile ilgili bir hata ile karşılaştım.Sonra ben yapamam neyse dedim cıktım usb bellekleri cıkardım asustan şimdide asus açılmıyor Missing operating system yazısıyla karşılasıyorum tuşlara basıyorum gıtmıyor ne yapabilirim acil yardımlarını bekliyorum gösterdigin ilgi için teşekkür ederim bu actıgım konu için.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tekrar format atacaksınız ama önce fdisk ekranına girip diskleri silin.

9. Rec0

Rec0 Yeni Üye

sonunda bitti şimdi kısayol tuşları için verdigin programları denıyorum herşey için çok çok teşekkürler sayın saka [alkis]

10. Rec0

Rec0 Yeni Üye

kurdum kısayol tusları hala ıslemıyor ıslemıyor derken gene eskısı gıbı tuslar calısıyor fakat kısayolları calısmıyor ornegın f2nın ustunde wifi işareti var cok sagol hersey ıcın saka

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu tuşlara basarken aynı zamanda fn ye basıyorsunuz değil mi?
    Yani fn+f2 gibi kullanıyorsunuz?

12. Rec0

Rec0 Yeni Üye

hayır fn nin ne işe yaradıgını bilmedigimden dokunmuyordum sayende ögrenmiş oldum şimdi çalışıyor gerçekten çok teşekkürler çok ilgilisin sorunum çözüldügüne göre istersen kilitleyebilirsin

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çözüm çok basit olduğundan başka yerlere bakmışız hep. sen de ben de boşuna uğraşmışız :)

14. Rec0

Rec0 Yeni Üye

evet sonunda bitti süper oldu tekrar sağol teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş