Asus Eee Pc 1001 Ha Usb'den Xp kurulmuyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Desing_ tarafından paylaşıldı.

1. Desing_

Desing_ Yeni Üye

Selam Arkadaşlar Asus'sun Eee Pc 1001Ha modeline Usb Bellekten Xp kurmak istiyorum nerdeyse butun Usb'ye xp yukleme programlarini kullandim ama hic biri işe yaramadı Bios ayarlarindan Boot Menusunde Usb Atapi Cd Rom yaziyor ama Usb Bellegi taktigimda orda gözüküyor ondan sonra Xp yüklemek icin bir tuşa basınız gelmesi gerekirken direk windows'u açıyor. Gözden kaçırdığım bir durum mu var acaba Asus Eee Pc 1001Ha modeli olup uzerinde windows 7 yukluyken xp'ye gecen veya bu modele xp yükleyenler bu konuya açıklık getirebilirler mi? Saygılar..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. Desing_

Desing_ Yeni Üye

Teşekkürler saka ama windows xp sp3 all sata cd'si mevcut onunla yapiyorum usb'den boot etmek icin linkini vermi$ oldugun programida denedim onun haricinde 2 programlada denedim ama olmadi ASUS Eee PC 1001HA Modeli BiOS' Ta BOOT AYARLARINDA ATAPi CD ROM , HDD, Removed device , Disable var başkada bişey yok makinanin boot ayarlarını yaptığım halde açılışta siyah ekranda windows yüklemek için bir tuşa basınız ekranı gelmiyor direk windowsu açıyor. [imdat]

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bilgisayar açılırken esc tuşuna basarak usb ye atlayabilirsiniz.
    Bu arada başka temiz bir xp cdsine sata sürücülerini ekleyiniz.

5. Desing_

Desing_ Yeni Üye

Teşekkürler saka [alkis] açılışta esc tuşu işe yaradı biraz uğraştırdı ama olsun çözüm tamam

6. cizz31

cizz31 Yeni Üye

bende aynı sorunu yaşıyorum suan..

Sayfayı Paylaş