Asus Eee Pc 1000h için Recovery ( ilk günkü haline getirme)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında asilord tarafından paylaşıldı.

1. asilord

asilord Yeni Üye

(Eee PC gibi dahili optik sürücüsü olmayan sistemlerde bu DVD'yi kullanıp geri yükleme yapmak için harici optik sürücüye ihtiyaç var)

Bende Asus eee pc 1000h kullanıcısıyım vede çok memnunum

Yukarıdaki tanı tamamen yanlış eee pc 1000h da kendi için de gizlenmiş bir recovery bölümü mevcut PartitionMagic gibi proğramlarla bunları varlığını görmek mümkün. Yani kullnıcıların kendi cabalarıyla usb den format atmalarına gerekte yok açılışta bios ekranına geçmek için F2 ye basacaklar sonra beyaz bir ekran gelecek biosta girip boot sekmesinde boot tercihini en altta bulunan Removable sekmesini seçildikten sonra sonra exit yapılıp tekrar açılırken F2 ye basıp beyaz eee pc ekranı geldiğinde F9 a basılı tutup gelen talimatları devam ettirip recovery yapılabilir yaklaşık 10 15 dk içinde bilgisayarınız ilk günkü oluyor korkmayın D: ye hiç bir şey olmuyor yedeklerinizi D: ye alabilirsiniz açıklamaları yapanlar ii incelerse görürler bende de asus 1000h var çok uğraştım bunu yapmak ama en sonunda yaptım bunun için asusus sitesinde teknik destek vermemesi en büyük eksiklik tabi 40 dolar almak için (10 dakikada) ama çok basitmiş kullanan arkadaşlar duyurulur.

2. asilord

asilord Yeni Üye

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

video için teşekkürler. Gayet açıklayıcı olmuş.

4. asilord

asilord Yeni Üye

Rica ederim bir katkım olduysa sevinirim ben o işlemi buluncaya kadar göbeğim çatlamıştı

5. gencayb

gencayb Yeni Üye

ARKADASIM COK TESEKKURLER,
    BUYUK BIR DERTTTEN KURTARDIN BENI,
    KENDINE IYI BAK...

Sayfayı Paylaş