asus distribütörleri ve f3sv

Konu, 'Asus Notebook' kısmında yusufd84 tarafından paylaşıldı.

1. yusufd84

yusufd84 Yeni Üye

30 iş günü dolduğundan ürün değişim hakkı doğdu ve bayi aracılığıyla değil de direk distribütörlerle irtibata geçmek istiyorum çünkü mahkemeye gidip 4-6 ay kaybetmek istemiyorum sadece boğaziçi mi asus notebook distribütörü yoksa başkaları da var mı?
    bilgisayarımın modeli f3sv240dr'di.parmakizi okuyucu olmayan hiçbir modeli, diğer özellikleri ne olursa olsun kabul etmeyeceğim piyasada parmakizi okuyuculu hangi modeller var ben n50vf ve n51vn modellerini gördüm ama önerdikleri x61sf modeliymiş bense muadili olmadığı için kabul etmeyeceğim, önerileriniz benim için önemli.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    değişim onayını asus servisi veriyor. Hangi distribütör üzerinden ithal edildiyse onun stoklarında olan modeller ile değişiyor.
    Boğaziçi, mersasistem ve index bilgisayar asus'un distribütörleri.

Bu arada size önerdikleri x61 modeli gerek işlemci gerek ekran kartı bakımından sizin f3sv den çok çok üstün. Ama alabilirim diyorsanız n61 serileri şu andaki en iyi modeller.

3. yusufd84

yusufd84 Yeni Üye

çok teşekkür ederim saka [bravo] .eğer parmakizi okuyuculu olsa kesinlikle x61i tereddütsüz kabul ederdim ama hem server olarak kullandığım hem de güvenliğe önem verdiğim için kabul etmeyi düşünmüyorum...Bu arada yanıtınız çok yararlı oldu [alkis] mersasistem umarım asusun yaptığı gibi beni sıkıntıda bırakmaz.

Sayfayı Paylaş