Asus Data Security Manager Şifre Kırma

Konu, 'Asus Notebook' kısmında wishmaster tarafından paylaşıldı.

1. wishmaster

wishmaster Yeni Üye

arkadaşlar merhaba öncelikle.

ben bilg.ı ilk aldığımda Asus Data Security Manager'a bi şifre koydum ama şimdi hatırlayamıyorum.

yapabilecek bişe var mı?

2. elektro_man

elektro_man Yeni Üye

Arkadaşım aynı sorun bendede var.Programı kaldırıp tekrar kuruyorum.Ama bir türlü yeni şifre işlemine geçmiyor.Hala eski şifreyi istiyor.Ayrıca parmak izlerimide kabul etmiyor.Sen kurtulabildinmi bu dertten?Bilen varsa yardım ederse sevinirim..

3. wishmaster

wishmaster Yeni Üye

aynı sorun bende de var. ben de şifreyi unuttum.

bilen var mı nasıl kırılıyor şifre?

4. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Arkadaslar aynı sorun bendede var dosyalar şifreli idi Pc'ye format attım daha sonra ayni şifreyi tekrar girmemem ragmen dosyalar acılmıyor.çok önemli dosyalardı ne yapacagız acaba ben ne yaptımsa olmadı.. bu konuda bir çözüm yokmu acaba.......

5. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Arkadaslar Bu programı çözen varmı.bir türlü cözümünü bulamadık gitti .

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

kolay çözülebiliyor olsaydı zaten güvenli olmazdı. Bence kolay kolay çözülemez.

7. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Güzelde kardes aynı şifreyi verdiğinde niye cözülmesin.Cözülmüyor işte program aynı şifre aynı fakat cözülmüyr.

8. PusChkin

PusChkin Yeni Üye

Bu konuda yardımcı olabilmek pek mantıklı değil. Neden diyeceksiniz. şahsen ben bilsem bile söylemem.. Söyledğim taktirde başka birisinin bilgisayarını açmaya çalışmadığınızı nereden bileceğim.. o yüzden bu konuda hiç bi yerde yardım alabileceğinizi düşünmüyorum.. Faturanızla asus servisine başvurun derim onlar yardımcı olacaktır

Sayfayı Paylaş