Asus Data Security Manager Problem

Konu, 'Asus Notebook' kısmında cingar tarafından paylaşıldı.

1. cingar

cingar Yeni Üye

Sevgili Arkadaslar.
    Benim Asus Laptopum var modeli Z53S asusun kendi programi olan Asus Data Security manager i kullaniyordum. ve gerekli gördügüm dosyalarimi bu programla sifreledim ancak daha sonra bilgisayarimi yeniden kurmak zorunda kaldim simdi ise sifreyi dogru girdigim halde bir türlü dosyalarimi acamiyorum bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim.

2. yusuf12345

yusuf12345 Yeni Üye

merhaba bende aynı dertden muzdaribim bi çözüm bulabildiniz mi :cry: :cry:

3. mtn1905

mtn1905 Yeni Üye

aynı dert bende de war maalesef ama hiçbir çözüm yok

4. hakzan

hakzan Yeni Üye

Programı silin, heralde bir daha şifre sormayacaktır ;) Daha sonra tekrar kurarsınız :)

5. dr_alper

dr_alper Yeni Üye

ben de aynı şekilde doğru şifre girdiğim halde hata veriyodu. şifreli dosyaları yedekledim. programı tekrar yükledim, eski kullandığım şifreyi tekrardan oluşturdum. yedeklediğim şifreli dosyaları hala kullanamıyorm. bunun çaresini bilen yok mu??

6. cmmkmh

cmmkmh Yeni Üye

evet arakdaşlar bende de aynı problem var ne olur birileri yardım etsin...???

ben şifresiz giriyordum. sadece parmak izini kullnıyorudum.sonra format attım. tekrar girdim ama sdisk'i görmüyor. tyanıtmaya çalışıyorum olmuyor şifre uyuşmadı dipr.

denemek için bi account açıp şifresiz giriş yaptım sdisk oluşturdum. tekrar accountu temizleyip yeniden şifresiz bir account açtım ama yine sdisk in şifrsi uyuşmadı dior.

bu kadar saçma olmamalı.. bi yolu olmalıı...

7. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Arkadaslar Bende ASUS Data Security Manager Mağduruyum.
    Benim Laptop Asus .

bilgisayarima format attım. ASUS Data Security Managere eski sifreyi dogru girdigim
    halde bir türlü dosyalar acılmıyor.

Bunun bir çözümü yokmu arkadaşlar benim için çok önemli dosyalar.olmuyor olmuyor. bir türlü

8. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Muhakkak bir yolu vardır da bu işin ama bulunacak elbet

9. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Arkadaslar Bu programı çözen varmı.bir türlü cözümünü bulamadık gitti .

10. everestf3

everestf3 Yeni Üye

Data Security Manager, sadece kullandığınız kullanıcı profiline bakarak çalışır. şifrelediğiniz dosyaları şifresini çözmeden yedeklediyseniz, o dosyaların geri gelmesi zor. secure diskler için biraz umut var. sağ alt taraftaki Data Security Manager simgesine sağ tıklayın, document manager' a gelin, manage secure disks'e tıklayın, yeni açılan pencerede more yazan butona tıklayın menüden add existing disk'e tıklayın. secure disk dosyasını (uzantısı dmd) gösterin ve tamama tıklayın ve çalışmasını umut edin.
    Not: Burada yazdıklarım çalışabilir veya çalışmayabilir. hiçbir şekilde bu işlemin oluşturabileceği herhangi bir veri kaybından ve/veya zarardan sorumlu değilim. Try at your own risk. Kullanım halinde risk size ait.

11. KubiNetCafe

KubiNetCafe Yeni Üye

Kardeş anlatıgınız şekilde uygulama yaptım fakat yine olmadı.

12. QUANTA

QUANTA Yeni Üye

bendeki asusta öyle bir program yok, sanırım sizin laptoplarınızda TPM modülü var, eğer bi veri ordan geçipte şifrelenir, sonrada yeni bir sistem aynı şifre ile veriyi okumak isterse TPM kendisini korumaya alır, en iyisi harddiski çıkarıp klonlayıp başka bir masaüstü (eski olsun en az 6yıllık) bir bilgisayarda dosyaları açmanın yolunu denemek, tahminimce Win XP,Vista,7 de olan basit dosya paylaşımını kapattıgınızda ortaya çıkan gösterişli veri depolama sistemi gbidir.eğer öyle ise verilerinizi kurtarmanız 10dk sürmez. ama değilse..kolay gelsin :ugeek:

13. spxln

spxln Yeni Üye

arkadaslar adsm ile oluşturulan dosyalar için : formattan sonra işletim sistemini recovery ile kurmadı iseniz yani ör. windowsu farkli bi kaynaktan yüklediyseniz ne yaparsanız yapın aynı dosyaya ulaşamazsınız. yani programın kendisi böyle diyor zaten, şifrelemeden önce.
    benim adsmden yanlıslıkla bi driver sildim simdi yeniden yukleyemiyorum acaba bu program elinde olan bir arkadas bir kaynağa yükleyebilir mi??

Sayfayı Paylaş