Asus alıcam karar veremiyorum.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında Dizemen tarafından paylaşıldı.

1. Dizemen

Dizemen Yeni Üye

merhaba arkadaşlar hplere uzun süre baktıktan sonra yine eski notebook markam olan asus'un bir ürününü almayı tercih ediyorum iki model arasında kararsız kaldım.
    N50VC210DV ve K50IN210DV

ancak emin olamadığım noktalar var üç büyük teknoloji firmasının sitelerinden baktığımda hepsinde özellikler farklı yazıyor birinde ekran çözünürlüğü max 1396*768 yazarken diğerinde 1280*800 yazıyor birinde ramler 667 mhz derken diger site 800 mhz diyor. benim için özellikle 1280*800 olması önemli

Birde ekran kartı sorunsalım var birinde 9300 ekran kartı var iken digerinde NVIDIA ® GeForce ® G102M, 512MB yazıyor bu kart ile tanışan varmı aramızda.G1xx serisinin 9xxx serisinden sonraki çıkan bir model olduğu söyleniyor. Sitedeki notebook ekran kartı sıralama listesine baktım g1xx serisi daha iyi görünmekte Tavsiyeleriniz benim için önemli cevap verenlere simdiden tesekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

n50vc 15.4" ekrana sahip ve 1280x800 çözünürlük var. Ayrıca hdmi ve bluetooth bulunuyor.
    K50IN ise 15.6" 1366x768 hd ekrana sahip. hdmi ve bluetooth yok.

Bende plazma tv olduğu için ben olsam n50vc alırım. Hdmi ile film seyrederim.

Sayfayı Paylaş