asus A7T serisi hakkında yardım>>>

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kalyonju tarafından paylaşıldı.

1. kalyonju

kalyonju Yeni Üye

Arkadaslar merhaba bende a7t serisi notebook var bırkac sorum olacak sızlere arka tarafında kensington lock port die bir giriş yada çıkıs var bu ne içindir.
    ikincisi notebookla beraber aldığım systemle ilgili 2 cd var elımde recovery cd-rom 1 ve 2 zannedıyorum 2.cd otomatık driver tanımlamak için kı boyle olsa bu cd lerle sıstemı nasıl kuracağız. yardım edersenız sevinirim . ;)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    lock port bilgisayarını kilitlemek için kullanılıyor olmalı. Standlarda, dükkanlarda ve halka açık yerlerde bilgisayar kullanlar içindir. Gidip kilit alıyorsun ve kilitliyorsun.

Bilgisayarı yeniden kurmak için dvd lere ihtiyacınız yok. Açılışta f9 a basarsanız recovery (yeniden yükleme) menüsüne gireceksiniz. Kendinize uygun seçeneği seçip ilerleyin o kadar.

3. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

kensington lock port adındanda anlaşılacağı gibi notebook'unuzu masaya yada bilumum bir cisme kilitlemenizi sağlayan standart bir kilit sistemidir.
    recover yapmak istediğiniz zaman recover 1 cd sini takıp bilgisayarı yeniden başlattığınızda sistem kurulmaya başlanacaktır. ;)

Sayfayı Paylaş