Asus A7T notebook XP Kurulumu Acil Yardım

Konu, 'Asus Notebook' kısmında zerok tarafından paylaşıldı.

1. zerok

zerok Yeni Üye

Bende A7T notebook var. Windows XP professional lisanslı aldım. İşletim sistemi kurulu geldi. Zamanla pc yavaşlamaya başladı bende format atıp düzelteyim dedim keşke demeseydim [​IMG] Sanırım format atarken recovery kısmını sildim. Daha sonra siteyi inceledim ve kendime SATA harddiskli XP cd'si yarattım(Nlite programı ile). Sonra boot olarak cd ayarladım ve cd'den XP kurulumunu başlattım. Kurulum dosyaları kopyalama işlemi bitti ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra hiçbirşey olmuyor. Sadece kursor yanıp sonuyo yanı Xp kurulum başlamıyor. Kafayı yedim arkadaşlar .... XP dosyaları kopyalanıyor sonra PC yeniden başlıyor ve öylece kalıyor hiçbir kurulum yok sadece siyah ekran ve kursor sol ust kosede yanıp sonuyor [​IMG] Elimde driver cd'si vardı notebook ile gelen sonra onu taktım ve yeniden başlattıktan sonra pc'yi karşıma XP Pre-Installion kurulumu çıktı bir süre devam etti yeniden windows açtı ardından komut satırında birkaç komut yazdıktan sonra kurulum hazır değil diye mesaj verdi ve ölece kaldı. İşin özü şu an bilgisayarım formatlı yani tertemiz(işletim sistemi yok) ve yeni bri işletim sistemi kuramıyorum [​IMG] Bu soruna çözüm olabilecek arkadaşlar ne olur allah rızası için kafayı yiyecem yardım edin bana.... Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..... [​IMG]

2. zerok

zerok Yeni Üye

yok mu arkadaşlar içinizde bana yardım edebilceek birileri??? Allah rızası için bilen biri varsa yardım etsin hala çözemedim problemimi...

Sayfayı Paylaş