ASUS A6VM

Konu, 'Asus Notebook' kısmında umut67 tarafından paylaşıldı.

1. umut67

umut67 Yeni Üye

slm arkdaşlar bende a6vm var format atmadan önce bt çalışıyordu ama şimdik çalışmıyor kuruyor ama işlem yapmıyor bu f9 olayını denedim makine tık diye kapanıyor acaba şimdik ne yapmam lazım

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Bilgisayarı yeniden başlatıp, açılırken f9 a basarak sadece c diskini recovery ile yeniledin mi?
    2. Hangi işletim sistemini kurmaya çalışıyorsun? Bilgisayarla beraber gelen Driver & utilities cd sinde gerekli driver ın olması gerekiyor.

3. umut67

umut67 Yeni Üye

1. hocam maineye formatan atmadan önce bt çalışıyordu format attık bt çalışmadı driverini kuruyor çalışıyor gözüküyor ama ne bişey alıyor ne gönderiyor bende bunu bi foruma yazdım dediler pc başlarken f9 bas ordan c recovery gelir dediler ordan sisitemi en eski haline getirebilecegimi söylediler ama makineden tık diye ses geliyor

2. bide cdlerinin hiç biri yok benim tek isteğim bt nin çalışması

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İlginç bir şekilde asus un sitesinde bu modelin bluetooth driverı yok.

Ya başka bir modelin bluettoth driverını deneyeceksin. Şunu bir dene istersen. http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/nb/F3J ... 060906.zip
    Yada a6 kullanan biri kendi driverını bir yere upload edecek.

5. umut67

umut67 Yeni Üye

6. siyahinci

siyahinci Yeni Üye

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. umut67

umut67 Yeni Üye

hocam çok saolun ama hiç biri işe yaramadı hepsini denedim bt pc açılırken açılıyor ekrana geliyor sonra kayboluyor fn+f2 basıyorum bt açılıyokapanıyor sanki yeni donanım bulmuş sesi geliyor ekrana geliyor sonra yine kayboluyor acaba çakışma mı var başka bi pc ile ag bantısı bile kuramıyorum sanırm çakışmamı var tam bilemiyorum acaba ne yapmam lazım bana bi yaedım cı olurmusunuz

9. devrim1111

devrim1111 Yeni Üye

egerkı drıverlerı ısteyen olursa arkadaslar bana maıl atın msn den sıze drıverlerı gondermek benı sevındır bende baya zorlandım drıverlerı bulurken ne kadar zor oldugunu bıldıgımden yardımcı olmak benı sevındırır ozgur_tepee@hotmail.com

not: bendekı drıverler asus a6vm nın orjınal cd sınden dır

Sayfayı Paylaş