asus a6vm

Konu, 'Asus Notebook' kısmında pentabilg tarafından paylaşıldı.

1. pentabilg

pentabilg Yeni Üye

sitede baktım böyle bir koun bulamadım. Asus A6vm laptopum var. Sorunum ise herzaman olmamakla beraber ekran.
    Sorun oyun oynaktan sonra başladı. Manager 07 dan çıktıkdan sonra ekran sağ tarafından kesilmiş gibi oluyordu. Bilgisayarı yeniden başlatınca sorun çözülüyordu. Daha sonraları sorun ilerledi. bilgisayar açılıo windows açılıo ses geliyor fakat görüntü yok. Vga modu etkinleştirince açılıyor. Bende Ekran kartı sürücüsünü silip öyle açtım windowsu asus un sitesinden indirdiğim driveri kurdum. sorun düzeldi. Fakat kısa bir süre sonra tekrarlamaya başladı. Bende Asus Türkiye ye gönderdim laptopu o halde. Geri geldiğinde sorun tespit edilemedi yazıyordu formda. Sinir oldum. Açtım laptopu sorun yok. 2 gün sonra tekrarladı sorun bende gene kaldırdım sürücüyü kurdum. Sorun düzeldi gibi Fakat geçenlerde bilgisayarı açtım ve ekranın 8 e bölündüğün gördüm yani 8 tane kare var ekranda hepsinde de mouse haraket ediyor çözünürlüğü arttırınca azalıyor ve ekranın yarısı yok. Çözünürlüğü düşürüce kareler artıyor. Bilgisyarı yeniden başlatıyorum bu sefer hiç görüntü yok. açıp kapatıyorum gelmiyor görüntü. ekranla oynuyorum kapatıyorum ekranı açıyorum belli bir süre sonra açıyor. Ben bir anlam veremedim bu konuda yardım ederseniz sevinirim...
    saygılarımla...

2. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Belki yapmışsındır ama aklıma gelen sistemini yedekleyip format atman

3. pentabilg

pentabilg Yeni Üye

4 defa format attım. yedek aldım almadanda attım hani dedim benim bilgilerimde virüğs felan vardır diye full format attım hddye gene aynı

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Teknik serviste çözemediyse bizim yapabileceğimiz birşey aklıma gelmiyor açıkcası.

5. pentabilg

pentabilg Yeni Üye

Teknik Servis bir sorunla karşılaşılmadığını ve Laptopun düzgün çalıştığını söylüyor. Bende Laptopun o durumlardaki fotograflarını çektim. En yakın zamanda tekrar göndermeyi düşünüyorum. Ben eğer bu durumla karşılaşmış bir arkadaşımız vardır diye paylaşmak istemiştim. Eğer sorun çözülürse sizinle paylaşırım....

6. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Çektiğin resimleri buraya da koyarmısın. Fikir olması için...

7. mustify

mustify Yeni Üye

direk problemlı halıyle yollamanı tavsıye ederim bendeaynı problemlerle karşılaştım test edıldı surunsuz calışıyo dıye sorunu dırek yazdıında pek ılgılen mıyolat :D

Sayfayı Paylaş