Asus 1215n aldım yardım lütfen ??

Konu, 'Asus Notebook' kısmında JohanGielen tarafından paylaşıldı.

1. JohanGielen

JohanGielen Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar sizlere bir iki madde aldığım asus 1215n konusunda soru sormak istiyorum

1 - 1080p videoları izlerken takılma yapıyor halbuki ürünün içeriğinde 1080p destekliyor diyordu nerede hata yapmış olabilirim

2 - touchpad bir süre kullandıktan sonra sola doğru ilerlemek isterken ya donuyor yada saçma saçma hareketler yapıyor neden olabilir sizce

3 - ram 1333 mhz vardı üzerinde ve 2 GB dı performans açısından 4 GB 1333 mhz yaptım kullanan arkadaşlar bu şekilde uyumsuzluj vs yaşadı mı?

Şimdiden fikir ve düşünceleriniz için teşekkürederim

2. JohanGielen

JohanGielen Yeni Üye

arkadaşlar bir kaç şıkta bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Soru için;
    Güncel bir nvidia sürücü kurun, flash player 10.2 yi kurun ve full hd filmler için şu programı kullanın.

http://xbmc.org/download/

Sadece ufak bir ayar yapılacak, SYSTEM - VIDEO - PLAYBACK içinden Allow Hardware Acceleration (DXVA2) seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyip açık konuma getireceğiz..

2. Soru için,
    Teknik servise göndermeden önce recovery yapın, sorun çözülmezse touchpad sürücünü indiirp kurun. Hala olmazsa servise verin.

3. Ramlerde sorun olmamalı.

4. JohanGielen

JohanGielen Yeni Üye

peki ustam recovery olarak yükleme yapmadım bu konuda bana bilgi verebilirmisin?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bilgisayar açılırken f9 a basarak netbooku ilk günkü hale getirebilirsiniz.
    Asus forumunda detaylı anlatımı var.

6. JohanGielen

JohanGielen Yeni Üye

bilgi için teşekkürederim deniycem

Sayfayı Paylaş